#2015-12-22 07:23:09 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi doradzić. W mieszkaniu mam od siedmiu lat zakupiony w Poznaniu solidny junkers. Swoje już wysłużył. Jesteśmy z niego zadowoleni, ale mamy teraz remont i żonie zamarzył się nowy model. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Poznaniu dostanę sprawdzony, niezawodny i niedrogi kocioł grzewczy?
#2015-12-22 08:59:39 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Hej. Nie pamiętam dokładnie adresu strony, ale kojarzę, że jak wstukałam sobie bodajże hasło instalacja termet Poznań w neta, to jakoś trafiłam na stronę świetnego producenta. Potem byłam w Poznaniu w jednym z tych sklepów z narzeczonym i faktycznie na własne oczy przekonaliśmy się, że ogromny tam mają wybór. Ceny konkurencyjne i co ważne, świetna obsługa. Wyjaśniają, tłumaczą, pomagają, więc radzę, by się tam pan udał, a coś pan na pewno wybierze. Ja za to mam inne pytanie. Poszukuję zaworów wodnych i nie mogę znaleźć. Nie wiem gdzie to się nabywa, ani jakie są rodzaje. Będę wdzięczna za pomoc.
#2015-12-22 11:18:16 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Jest mnóstwo rodzajów zaworów. Sprecyzuj najpierw do czego ci one mają posłużyć. Mogę się tylko domyślać, że chodzi ci o taki odcinający dopływ wody w razie jakiejś awarii w domu. Zgadza się? Zawory dzielą się głównie na kulkowe i tłokowe. Sądzę, że będzie lepiej jak wybierzesz się do jakiejś hurtowni i na miejscu ci tam doradzą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015