#2015-12-11 08:31:43 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Ja planuję zajmować się po studiach czymś, co przynajmniej odrobinę by mnie intrygowało i dawałoby szansę na godne wynagrodzenie. Ostatnio długi czas nad powyższym myślałam i wydedukowałam, że dobrym pomysłem będzie badanie narkotyków czy ewentualnie zaawansowane badanie dokumentów w jednym z sądów. Na nieszczęście mało na taki temat można znaleźć w sieci. Liczę, iż ewentualnie na forum znajdzie się ktoś, kto będzie mógł napisać odrobinę więcej w kwestii pracy w sądownictwie.
#2015-12-11 09:52:31 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Odnalezienie najwłaściwszej dla siebie drogi zawodowej to temat, który w tej chwili zajmuje mnie w stu procentach. Rozmyślam nad wybraniem odpowiednich studiów i jak najlepszym przygotowaniem się do wykonywania wymarzonego zawodu. Zainteresowały mnie ostatnio stanowiska w sądzie jak i ekspertyzy kryminalistyczne. Natknąłem się nawet na atrakcyjną stronę www, na jakiej odszukałem odrobinę detali wiążących się z zatrudnieniem na takim stanowisku. Z przyjemnością poznam jednak komentarze tych, którzy wybrali taki zawód.
#2015-12-11 10:58:36 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Poszukuję najlepszego dla siebie zawodu od jakiegoś czasu, aczkolwiek zadanie to jest niewątpliwie trudne. W tej chwili interesują mnie zawody w stylu prawnik czy biegły sądowy. Fascynującym zawodem może być również specjalista grafolog, lecz obawiam się, że znalezienie tego typu zatrudnienia okaże się naprawdę niełatwe. O ile pojawi się na forum ktoś zatrudniony w takim charakterze, będę naprawdę wdzięczna za najmniejsze wskazówki oraz sugestie. Zamierzam się do tego właściwie przygotować i zdobyć niezbędną wiedzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015