#2015-12-07 07:35:29 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Cześć wszystkim! Potrzebuję rady specjalisty. Otóż chciałabym kupić sobie nową lampkę do pokoju. Przy okazji chciałabym zapytać także o oświetlenie do ogrodu. Mam duży taras, duży ogród. Lubię spędzać tam czas, zwłaszcza że mam oczko wodne, które dodatkowo dodaje uroku. Często organizuje pikniki z przyjaciółmi, grilla. Wiem, że moi rodzice chcą też zrobić mini plac zabaw dla mojego młodszego rodzeństwa, dlatego o oświetlenie też trzeba się zatroszczyć. Żeby wszystko miało ręce i nogi.
#2015-12-07 09:31:59 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Na zewnątrz najlepsze są ogrodowe lampy solarne. Bardzo praktyczne, zapalają się po zapadnięciu zmroku. Są nieduże, więc nie zajmą wiele miejsca, a dadzą dobre oświetlenie. Ponadto – mówisz o oczku wodnym – polecam pływające lampy solarne. To jest teraz bardzo modne i sama bym takie zamontowała, gdybym miała gdzie. Dzięki nim, Twój ogródek będzie wyglądał niesamowicie nocą.
#2015-12-07 10:12:53 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Pytałaś o lampę na biurko. A słyszałaś o ostatniej modzie, lampach Tiffaniego? Jeśli nie – warto ten błąd naprawić i obejrzeć, w czym teraz zakochują się ludzie. Lampy te są oryginalne i wyglądają zjawiskowo. Sama poluję na takową.
#2015-12-07 12:34:17 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

To te witrażowe? Są przepiękne! Ale widziałam tylko te wiszące. Nawet nie śniło mi się, że mogłabym taką postawić na biurku. Dzięki piękne!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015