#2015-12-04 08:22:27 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Hejka dziewczyny. Mam taki problem. Syn idzie do 2 gimnazjum. Ostatnio coś mu się stało, biurko w pokoju pomalował markerem, chyba próbował swoich sił w graffiti. Wszystko było by okej gdyby nie to, że wystarczy delikatnie je dotknąć i bum, ciuchów nie da się doprać. Wiecie jak jest z dzieciakami, nie widzą że mają brudne ręce i chodzą i wszystkiego dotykają. Muszę kupić nowe biurko, nie ma wyjścia.
#2015-12-04 10:24:17 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Hej, sprawdź ogłoszenia w swojej miejscowości bo może akurat ktoś sprzedaje. Ja w taki sposób kupiłam prawie nieużywane biurko za 50 zł. Bezcen a służy do dzisiaj.
#2015-12-04 13:14:26 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Witam drogie panie, jeżeli potrzebujesz mebli w fajnej cenie to mogę ci polecić jedną stronę. Sam tam kupiłem komplet szafek dla syna, trzymają się nieźle mimo że mój mały to kawał rozrabiaki. Sprawdź tutaj babybest.pl/12-meble-mlodziezowe. Kurierem przesyłka przychodzi po 2-3 dniach.
#2015-12-04 13:43:20 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Ja miałam kilka biurek do sprzedania, jak chcesz napisz do mnie, wyślę zdjęcia. Stan idealny, co do ceny to zawsze można się dogadać. Problem chyba tylko taki, że nie za bardzo mam jak je wysłać. Najlepiej odbiór osobisty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015