#2019-08-11 20:50:51 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Hej dziewczyny i chłopaki, ostatnio zapisalam się na zumbę i mam do was takie pytanie, jak myslicie czy w markowym sklepie Adidasa dostane jakiś odpowiedni strój do tego rodzaju aktywności?
#2019-08-11 23:33:01 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Zumba a cóż to takiego jest, bo nie wiem a zżera mnie ciekwawość :D
#2019-08-12 02:04:26 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

To takie połaczenie tańca i zajęć fitness w jednym, wszystko zależnie od programu :) niektórzy instruktorzy dodają tez elementy carsdio czy ćwiczenia na równowagę, fajna sprawa i strasznie wciąga, polecam!
#2019-08-12 04:02:35 

jabłczan

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Radomsko

Wiek: 34

Wesz co, nie wiem czy są stroje do zumby, ale marka Adidas jest powszechnie znana jako marka sportowa, więc w takim markowym sklepie na pewno cos wybierzesz. Musisz się tylko zdecydowac czy checz do tej zumby kuipić t-shirty, koszulki bez rekawów czy jednak z koszulki z dugim rękawem.
#2019-08-12 05:14:01 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

no no, ja bym jednak wybrała z krótkim bo to jednak zajecia typu fitness i naprawde można sie spocić, więc najlepiej wybrac koszulki z krótkim rękawem albo nawet bez rękawka i koniecznie z system odprowadzania potu i z dobrą wentylacja, ale ta technologia w koszulkach marki Adidas jest całkiem dobra. Jeśli chodzi o obuwie to polecam Nike Flex Essential to idealne buty do fitnessu i są bardzo wygodne.
#2019-08-12 06:05:44 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

a skoro już dyskusja zaszła na buty to może podpowiecie mi, jakie buty piłkarskie do gry na hali polecacie?
#2019-08-12 07:32:20 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

Ja polecam halówki Nike Mercurial opinie o tych butach możesz sobie poczytac na https://ctxsport.com/produkt/buty-mercurial-vortex-iii-ic/ nie wiem tylko czy szukasz butow dla siebie czy dla syna? W odnośniku jest akurat oferta butow dla dzieci i młodzieży, ale jest także wersja dla dorosłych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015