#2017-12-21 20:46:56 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Dziewczyny, od niedawna coraz modniejszy jest płyn micelarny, osobiście przetestowałam już dwa z różnych firm i szału nie ma. Mleczka do demakijażu z kolei bardzo podrażniają moją skórę. Jakie wy macie doświadczenia i co byście ewentualnie poleciły do wrażliwej skóry?
#2017-12-21 21:45:23 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

To chyba każdy ma inaczej, ale jesli chodzi o micelarne, to dowrażliwej cery powinny być ok. Może jeszcze nie trafiłaś na odpowiedni.
#2017-12-21 23:11:01 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Ja się przerzuciłam na płyn micelarny, mleczka mi zupełnie nie leżą. Dokładnie to korzystam z płynu micelarnego AVENE, dokłdnie wygląda on tak: http://www.apteka-internetowa-24.pl/avene-plyn-micelarny-200-ml.html. U mnie zdał egzamin na 6 z plusem. Też mam cerę wrażliwą i do tego alergiczną, także coś strasznego, a ten płyn jest na tyle delikatny, że ani mnie nie podrażnia, nie mam też żadnych zaczerwienień, a makijaż zmywa doskonale. W lato odświeżam nim nawet twarz co parę godzin żeby zmyć nadmiar sebum.
#2017-12-22 01:48:35 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

i gdzie go kupujesz?
#2017-12-22 04:29:29 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Kupuję przez internet z apteka-internetowa-24.pl, to jest ta apteka do której podesłałam ci link. Jest znacznie taniej niż w innych sklepach, a nawet w większości drogerii tego płynu nie mają. Zazwyczaj zamawiam kilka buteleczek, bo szybko znika ;)
#2017-12-22 05:19:39 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Sorki że odrywam od tematu, ale znalazłem w tej aptece termofory z motywami pluszowych zwierząt http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/akcesoria-termofory i aktualnie wymyśliłem, że zrobię mojej dziewczynie, strasznemu zmarźluchowi i chorebżdzie taki prezent, żeby ją ogrzewał w chlodne zimowe wieczory kiedy mnie nie ma pod ręką. Zwłaszcza podoba mi się termofor z pokrowcem w kształcie swinki. Co myślicie o takim prezencie, zda egzamin?
#2017-12-22 07:27:41 

sarna

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Białołęka

Wiek: 18

kochany jak ja bym chciała taki prezent dostać :) Praktyczniejszy niż kwiaty i mniej tuczący niż czekolada. A co do płynów micelarnych to ja kocham je własnie za tą delikatnośc w obchodzeniu się ze skórą.
#2017-12-22 08:43:32 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

w płynach micelarnych zawarte są micele, które rozpuszczają i wchłaniają w siebie wszelkie zanieczyszczenia z twarzy. musisz poszukać czy w tych płynach których używałaś nie ma jakiegoś składnika co się powtarza i cie uczula, bo generalnie płyny micelarne są bardzo ok dla skóry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015