#2017-10-02 07:36:16 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Cześć, jaki żel do mycia twarzy powinienem kupić, mam problem z trądzikiem, a wszystkie żele które stosowałem z drogerii uczulały mnie i wzmagały jeszcze bardziej wzrost pryszczy. Zależy mi na całkowicie naturalnym produkcie z ph obojętnym dla skóry.
#2017-10-02 08:04:17 

sarna

Użytkownik

Dobre są produkty do pielęgnacji twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego, kiedyś kupowałam taki żel i maść do smarowania, ale wiem że ze sklepów już go wycofali.
#2017-10-02 08:16:37 

michail

Użytkownik

Znam i ja ci ten problem z pryszczami na twarzy. Ja czekam aż mi przejdzie samo z siebie.
#2017-10-02 09:42:00 

krówka

Użytkownik

Tak jak napisała koleżanka wyżej, dobre są żele z olejkiem herbacianym, chociaż moim zdaniem potrafią wysuszać skórę. Natomiast z czystym sumieniem mogę ci polecić naturalny żel do mycia twarzy z tymiankiem dostępny na stronie https://www.spadomowe.pl/zele-do-mycia-twarzy-c-30_36_154.html. Ładnie łagodzi i obgasza wszelkie zaczerwienia i podrażnienia. U mnie się sprawdził, bardzo dokładnie domywa wszelkie zanieczyszczenia z twarzy, nawet po makijażu, chociaż to pewnie cię nie dotyczy ;) Nie wiem, może przejrzyj całą ofertę, wszystkie kosmetyki z tego sklepu są naturalne, może coś ci wpadnie w oko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015