#2016-10-26 02:56:14 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Który laktator będzie się lepiej sprawdzał i moglybyscie mi polecić? Prosze o jak najwiecej opinii bo to dla mnie ważne żeby kupić odpowiedni.
#2016-10-26 04:20:27 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Cześć, nie słuchaj opinii innych bo każdy ma swoje upodobania nie koniecznie pasujące do Twoich. Jak kupowałem laktator elektroniczny to mial te mozliwoscuzywania manualnego. Warto taki wlasnie model sobie znaleźć i kupić, ale przede wszystkim robić tak jak uwazasz za słuszne.
#2016-10-26 06:08:18 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Nie chce sie nad tym rozdrabniać ale robię tak jak uwazam za stosowne, w tym przypadku chcę tylko poznać opinie innych ludzi na pewien temat. To wszystko. Wracając do tematu to nie wie-działam że są elektroniczne z mozliwoscia manualnego działania. Mogeprosic o nazwe albo link?
#2016-10-26 07:56:03 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Hejka, ja miałam taki - https://www.aptekagemini.pl/lovi-laktator-elektroniczny-prolactis-karty-sensoryczne.html, też można było używać go używać w sposób manualny co jest dobrym rozwiązaniem bo nie zawsze masz mozliwoscpodlaczeniasie do pradu a kupowac oddzielnie manulany i automatyczny to troche bez sensu. Poza tym czasami wolałam zrobić to samodzielnie, nie wiem dlaczego ale tak było.
#2016-10-26 08:45:52 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Ok, dzięki za odpowiedź, jest coś o czym jeszcze powinnam wiedzieć/pamietać?
#2016-10-26 11:26:55 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Warto mieć jakiś dobry i delikatny krem jak nivea baby. Pomimo że laktatory są wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów i działają nieuciążliwie i komfortowo to jednak po pewnym czasie skóra na piersiach moze to odczuć wiec trzeba czyms smarować. Zwykle krem jak najbardziej sie sprawdzi. W razie pytań pisz śmiało, z przyjemnością wrócę w myślach do wczesnego macierzyństwa i pomogę swoją wiedzą :)
#2016-10-26 13:05:06 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Odnotowano, dziękuję. Na tę chwilę nic mi do głowy nie przychodzi. Szczerze to czuję się w tym wszystkim troche zagubiona. Wszystko dzieje sie tak szybko bez chwili wytchnienia. O wielu rzeczach nie miałam pojecia no ale takie uroki życia że nigdy nie da sie na nic w 100% przygotować prawda?
#2016-10-26 16:00:00 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Święta prawda. Mogę ci doradzić żebyś cieszyła się niewiadomym jak tylko potrafisz bo to jest właśnie niezwykłe nie tylko w macierzynstwie ale i całym zyciu ze nieustannie przynosi ono cos nowego a sposób w jaki to odbierzemy zalezy tylko od nas. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015