#2017-07-25 21:27:02 

Kolo

Użytkownik

Po raz pierwszy od trzech lat udało mi się wynegocjować z moim szefem urlop w okresie jesiennym i chciałbym w tym czasie poznać trochę naszego kraju. Na początku pomyślałem sobie o naszej stolicy, o której wszyscy mówią, a tak naprawdę niewiele w niej było i mało co widziało. Ja jednak jestem ambitny i chciałbym poznać Warszawę. Na ten czas szukam fajnego apartementu, który będę mógł wynająć. Czy możecie jakiś polecić?
#2017-07-25 22:55:51 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Dobry przykład dajesz tym wszystkim, którzy pierwsze zarobione pieniądze przeznaczają na Egipt, Turcję czy inne ciepłe kraje. Tam jest też fajnie, ale to później, warto na początkuy zobaczyć skąd człowiek się faktycznie wziął :))) W Warszawie znajdziesz całe mnóstwo miejsc noclegowych, a które wybierzesz to zależty tylko i wylącznie od stanu Twojego portfela.
#2017-07-26 01:36:59 

Hi-man

Użytkownik

No akurat nie zgodzię się z Tobą, bo same koszty to nie wszystko. Sam mieszkałem w drogim hotelu, który nie był wart nawet połowy zapłaconej stawki. Generalnie poszukaj sobie apartamentu w hostelu, bo tam są zawsze najlepsze warunki i ceny też nie są wygórowane.
#2017-07-26 02:09:12 

makówka

Użytkownik

Hostel to na wypady wakacyjne najlepsza forma noclegowa.
#2017-07-26 03:45:04 

Kolo

Użytkownik

Z tym, że jak akrat to wolę, żeby były tam jakieś fajne warunki mieszkaniowe. W końcu pierwszy raz od trzech lat wybieram się na urlop i nie zamierzam żałować pieniędzy.
#2017-07-26 06:28:16 

BuraczanyJoe

Użytkownik

W hostelowych warunkach również bardzo dobrze odpoczniesz. Zobacz tutaj http://mishmashhostel.com/ jak mogą wyglądać apartamenty do wynajęcia na wysokim poziomie i do tego tanio.
#2017-07-26 07:14:41 

krówka

Użytkownik

Jest w tym wiele prawdy co piszecie. Tam trzeba po rpstu być i mieć okazję się przespać. Do niedawna sądziłam, że nie można się przyzwyczaić do miejsc noclegowych, ale uwierzcie mi, że nie wysypiam się nigdzie indziej, jak w tym hostelu. Zawsze mam siły ruszyć do dalszej pracy, której akurat mi nie brakuje. Warunki są doskonałe, więc człowiek nie musi się martwić niczym innym, jak tylko planowaniem swoich zajęć.
#2017-07-26 09:05:30 

stylowa

Użytkownik

Sporo ludzi sobie chwali warunki w hostelu. Mój znajomy anglik, który też tam spał napisał mi tylko w smsie najlepszy hostel Warsaw i to się potwierdza. Zagląając tutaj http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/ można zobaczyć jakie atrakcje czekają na gości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015