#2017-02-24 00:59:32 

Hi-man

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym zorganizować kurs pierwszej osoby dla siebie i młodzieży z którą współpracuję. Nie wiem jednak do jakiej firmy warto się zgłosić ;) na pewno mi zależy na tym, aby byli doświadczeni i rzetelnie przekazywali wiedzę ;) ogólnie jesteśmy z okolic warszawy, także super by było jakby była firma z tamtych okolic ;) jak ktoś coś słyszał to bardzo proszę o namiary i kontakt ;)
#2017-02-24 03:30:37 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Jak chcesz to polecam tutaj link jednej firmy: http://uczymy-ratowac.pl/edukacja/ tam masz doskonale rozpisany aspekt edukacyjny, nie dość, że wszystko świetnie rozpisane, to jeszcze sama firma jest jedną z lepszych jeśli chodzi o organizację warsztatów i kursów jak ratować itp. ;) także bardzo polecam ;) ja byłem na ich kursie w przeszłości i mogę tylko napisać, że kawał dobrej roboty robią ;)
#2017-02-24 06:30:23 

wegorz

Użytkownik

No ja też bardzo polecam tę firmę, bo organizowali u nas w szkoły pokazy i warsztaty właśnie jak ratować i mnie to mocno zainspirowało ;) zawsze myślałem, że to coś o wiele trudniejszego.. a jednak to jest procedura, którą może się nauczyć każdy z nas: http://uczymy-ratowac.pl/kontakt/ proszę oto kontakt i namiary do tej firmy ;) myślę, że naprawdę warto się z nimi skontaktować ;)
#2017-02-24 07:41:57 

jabłczan

Użytkownik

No proszę, to już wiem gdzie się w firmie zgłosimy na tego typu warsztaty. Bo też planujemy przejść wspólnie przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Niedawno miał miejsce przykry incy-dent i jedna z naszych koleżanek zasłabła.. a nikt w firmie nie potrafił jej pomóc! Na szczęście nic się nie stało, ale jednak dało nam to do myslenia, że warto umieć coś takiego na przyszłość.
#2017-02-24 10:06:51 

sarna

Użytkownik

Dokładnie! To należy do indywidualnych odpowiedzialności, by się nauczyć pierwszej pomocy i w razie czego udzielić pomocy innym.
#2017-02-24 10:23:11 

Kontakt

Użytkownik

Ja się tego na szczęście nauczyłem w szkole.. nauczyli nas jak pomagać innym i powiem wam, że raz mi ta umiejętność się bardzo przydała. Szczególnie, że to był ktoś bliski.
#2017-02-24 10:39:17 

Mielizna

Użytkownik

Bardzo dobra ta firma o której piszecie ja też chyba się zapiszę na jakiś kurs przez nich organi-zowany ;) bo jednak przekonaliście mnie, że kurs pierwszej pomocy to absolutna podstawa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015