#2017-01-10 06:47:03 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

witajcie:) od smierci rodziców wychowywałam się w domu dziecka. Mialam 3 latka jak tam trafilam, teraz okazalo się ze podobno miałam jeszcze mlodsza siostre, która zostala adoptowana, chciałabym ją odszukac ale nikt mi nie chce udzielic informacji, myslalam o wynajeciu detektywa, ale nie wiem, ile to kosztuje?
#2017-01-10 07:08:47 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

wesz co wszystko zalezy od zlożonosci sprawy, w takich przypadkach słyszalem, ze stawka jest kilkadziesiat złotych za godzne, ale to tez zalezy pewnie od miasta itede.
#2017-01-10 08:46:00 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

cennika uslug detektywistycznych niestety nie znam, ale powiem jedno to co się dzieje z tymi procedurami adopcyjnymi i rozdzielaniem rodzenstwa woła o pomste do nieba, ktos powinien sie zato zabrac, trzymam kcuki za ciebie, zebys odnalazla siostre.
#2017-01-10 08:57:52 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

nie wiem jak to jest w innych miastach, ale Warszawa oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne cennik zas jest zroznicowany tak zeby kazdego było stac no pomoc detektywa zreszta na http://www.detektywipl.pl/cennik.html dowiesz się wszystkiego zadzwon też na infolinie i popros o konsultacje pierwsza wizta nic nie kosztuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015