#2016-11-17 05:37:52 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Od kilku tygodni szukam pracy i nie mogę znaleźć nic, co by mi odpowiadało. Zalezy mi, żeby ta praca choc częsciowo zwiazana była z moimi kwalifikacjami i by była na umowę o pracę. Nie wiem, czy ja mam za duze wymagania, czy na rynku brakuje interesujących ofert. A Wy jak długo szukaliscie pracy?
#2016-11-17 07:47:09 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Mi zajęło to dwa miesiące. Były to intensywne poszukiwania, bo szukałam wszędzie gdzie się dało – na portalach pracy i społecznościowych, w gazetach, w urzędzie pracy, a także w agencjach pośrednictwa pracy. Też nie chciałam decydować się na pierwszą lepszą ofertę, dlatego trwało to tak długo. Najbardziej skuteczny okazał się sprawdzony portal pracy Warszawa oferowała tam dużo ciekawych propozycji. Po kilku rozmowach o prace w końcu otrzymałam zatrudnienie w jednej z firm, które umieściły swoje ogłoszenia na tym portalu.
#2016-11-17 10:01:48 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

A ja już dwa tygodnie po rozpoczeciu poszukiwań znalazłam zatrudnienie dzięki odpowiedzi na oferty pracy z wielkopolskiego na portalu PracaTobie.pl. A Tobie jaki konkretnie portal pomógł?
#2016-11-17 10:39:40 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Ten sam :) Tylko, że ja szukałam w samej Warszawie. Dzięki temu portalowi można szukac pracy w różnych wybranych przez siebie lokalizacjach, także za granicą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015