#2016-11-17 03:41:52 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Dzień dobry, z góry przepraszam za przydługi wstęp, ale chce od razu naświetlić cała sytuację żeby nie było jakichś potem niedopowiedzeń. Otóż ja i mój mąż założyliśmy w zeszłym roku firmę, która od jakiegoś czasu bardzo dynamicznie się rozwija. Mówiąc dynamicznie mam na myśli, że zaczyna nam pracowników brakować. W biurze oczywiście wszystko gra, ale ostatnimi czasy przynajmniej raz na 2 tygodnie wyjeżdżamy gdzieś z promocją naszego produktu w Polskę, jak długa i szeroka. Od początku mamy taka strategie, żeby być na targach, imprezach branżowych itp., tylko na ten moment nie ma już kto tak często jeździć w te delegacje... I już podsumowując, wpadliśmy na genialny w swojej prostocie pomysł, żeby nawiązać współpracę z jakąś agencją hostess. W ten sposób zawsze by jeździła jedna osoba od nas, a na miejscu by miała ze 2 hostessy, które by się zajęły prezentacją produktu. Ktoś może miał podobne doświadczenia, stale współpracuje i jest zadowolony?
#2016-11-17 05:53:59 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

ja mam z hostessami bardzo złe doświadczenia. Ja nie wiem, czy tam się pchają tylko jakieś niespełnione modelki bez skończonego chociażby gimnazjum? Przychodzi mi taka i może i wygląda jak milion dolarów, ale jak klienci zagadywali, to nie umiała nawet powtórzyć tego, co jej pięć minut wcześniej tłumaczyłem. Oczywiście życze powodzenia, no ale moje doświadczenie właśnie takie było.
#2016-11-17 07:14:10 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Tak się może faktycznie kończyć, jak się bierze pracowników z ogłoszenia ;) Skoro Pani pyta o stałą współpracę z AGENCJĄ, nie powinno być takich obaw. To jest jednak partner biznesowy, a nie studentka szukająca szybkiego zarobku 100zł w weekend. Można jak najbardziej zaznaczyć przy umowie nawet takie rzeczy, że przysłane osoby mają znać jakiś język obcy. Generalnie jak współpracowałam z takimi z prawdziwego zdarzenia hostessami we Wrocławiu to w żadnym wypadku nie mogę powiedzieć, żeby nie były bystre, kontaktowe i pracowite.
#2016-11-17 07:40:39 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

To chyba właśnie o taki układ mi chodzi. Pan wcześniej mnie nieco przestraszył, ale z kolei pani chyba ma rację. Jednak zupełnie coś innego inna firma, a coś innego pojedyncza osoba. I chyba wolę, zeby kompetencje sprawdzali profesjonaliści, a nie ja na rozmowach kwalifikacyjnych, których bym chyba musiała przeprowadzić ze 100 przy naszym trybie pracy... A może pani podać jakiś kontakt?
#2016-11-17 09:48:04 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Jasne! Wszystkie informacje o usługach znajdzie Pani na stronie hostessy.caneli.com.pl/. Cieszę się, że pomogłam jakoś pomóc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015