#2016-11-02 01:53:02 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Chcę sprzedać starego, już przeszło dziesięcioletniego punciaka, bo zwyczajnie potrzebuję troszkę większego auta z większą ilością wygód. Samochód nie jest zniszczony, blacha jest w dobrym stanie, mały przebieg i ogólnie auto jest zadbane, sprawne technicznie. Teraz jego wartość jest niewielka, a chciałbym jakoś podkręcic cene. Macie jakies sprawdzone pomysły jak to zrobic?
#2016-11-02 03:51:49 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

No co… możesz go dokładnie umyć i wypastować, wyprać tapicerkę, wyczyścić silnik, żeby nie było widac zadnych wyciekow, bo przypuszczam ze w tak leciwym aucie już jakies drobne wycieki musza być. Później robisz kilka fotek, ustalasz cene i wrzucasz na jakis portal akucyjny albo ogłoszeniowy.
#2016-11-02 05:22:34 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Jak nie chcesz mieć problemów zawsze możesz poszukać jakiegoś autokomisu albo zgłosic się do skupu aut. W tych ostatnich samochód sprzedaż od ręki i to wbrew temu co często ludzie piszą, dużo na tym nie stracisz, a problem od razu będziesz miał z głowy. Zajrzyj sobie pod ten adres superautomarket.pl/skup-aut-krakow/, masz tam dokładny opis takiego skupu z Krakowa.
#2016-11-02 07:17:16 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Jedyne co mogę doradzić, to nie wkładaj żadnej kasy w odnowienie auta przed sprzedaż. Ludzie tak robią i tylko przez to tracą. Jak ktoś chce kupić samochód to patrzy na jego wygląd i sprawność techniczną, ale co go obchodzi kiedy zmieniałes olej, pasek rozrządu czy klocki hamulcowe. Nawet wycieraczek nie zmieniaj, bo to wszystko kosztuje, a za takiego grata i tak dużo nie wyciągniesz.
#2016-11-02 09:31:51 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Bez przesady, jak samochód wygląda na zadbany, to zdecydowanie łatwiej go sprzedać. Co do kwestii stricte technicznych to się zgadzam. Nie remontuje się auta, które chce się sprzedać.
#2016-11-02 10:01:22 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Auto już sprzedane:) sprawa okazała się łatwiejsza niż myslałem, ale dzieki za porady
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015