#2016-09-15 07:26:51 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Hejka mam sprawę :) Najbardziej to by mnie interesowało w jaki sposób mogę zrobić coś, co mo-jego warsztatu będzie pasowało. W sensie mam na myśli całe wyposażenie i w ogóle. Meble, róż-ne takie szafy dla pracowników i w ogóle. Znacie może jakiś sklep, w którym można takie rzeczy kupić? Bo ja sama sobie chyba nie poradzę z tym problemem
#2016-09-15 07:42:14 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

No tak, ja znam taki sklep. Kupowałem tam meble do warsztatu i powiem Ci, że to by ogólnie jeden z najlepszych zakupów, jakie miałem okazję ostatno zrobić. Solidne, ładne, do tego trwałe i po prostu widzę po tym sprzęcie, że nie rozpadnie się jak tylko ludzie zaczną z tego ko-rzystać.
#2016-09-15 08:21:03 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

A mógłbyś powiedzieć, jaki dokładnie sprzęt masz na myśli i gdzie to kupiłeś? Bo tak jakby mnie bardzo tym wszystkim zainteresowałeś
#2016-09-15 08:29:04 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

A to bardzo się cieszę, że mi się udało. Chodzi mi tutaj o asortyment dostępny na stronie polskie-szafy-metalowe.pl i rzeczywiście można im ufać. Dokupiłem jeszcze do tego szafki na ubrania i naprawdę jestem zadowolony z tego, że tak wyszło, bo sprawa jest super. Niczego nie muszę bać, a moi pracownicy mają gdzie trzymać swoje rzeczy
#2016-09-15 11:01:10 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Pozwoliłem sobie wejść na tą stronę co podałeś. I ja sobe kupię bardzo chętnie regały archiwalne bo w moim biurze już się kończy miejsce na przechowywanie tych wszystkich teczek. Sko-rzystam z Twoich pochwał i wyspóruję sam :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015