#2016-09-13 06:06:07 

jabłczan

Użytkownik

Cześć. Szykuje się przede mną obrona. Pewnie przed wami też, no ale szukam konkretnie pomocy w tym. Czy znajdzie się jakaś osoba, ktora będzie umiała mi pomóc? Głównie chodzi o pomoc od podstaw, czyli od tematu. Dzięki z góry.
#2016-09-13 07:07:50 

bogusia

Użytkownik

Cześć. Tak się własnie rozczytałam i sądzę, że w wsparcie w pisaniu pracy może udzielić ci firma pod wymowną nazwą E-Praca Dyplomowa. Znajdziesz bez problemu w sieci. Czytałam że mają duże zainteresowanie, no i opinie też świetnie wypadają.
#2016-09-13 07:17:24 

bomberkleszcz

Użytkownik

Witam. W sumie to nie jest wbrew pozorom trudne pod warunkiem, że ma się oparcie. Myślę, że ktoś, kto ma ambicje powinien sobie poradzić. Rozumiem oczywiście ową pomoc, bo pisanie prac konspektu i tak dalej trochę jednak wymaga. Trzeba się troszeczkę napocić. Chyba każdy, kto się z tym zderzył przyzna mi rację.
#2016-09-13 07:42:58 

sarna

Użytkownik

Cześć. Jak szukacie konkretów to radziłabym przejrzeć portale ogłoszeniowe. Tam wiele osób ogłasza się oferując pomoc w tworzeniu takich prac więc nie powinno być problemów. Jak dla mnie to niepotrzebnie się nakręcacie. Zadzwońcie do kogoś i wypytajcie o stawkę i po sprawie. Pozdrawiam.
#2016-09-13 09:59:02 

michail

Użytkownik

Cześć. Ja też tak miałem jak ja pisałem pracę. Też nerwówka, też strach, też szukanie pomocy. Akurat kolega polecił mi firmę i odwazyłem się zadzwonić. Nie żałuję, bo moje przygotowanie było zerowe do tego co oni zaproponowali. Wszystkim bym polecał korzystanie z profesjonalnych firm.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015