#2016-09-01 02:58:05 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Witajcie! Ostatnio mój tata ma coraz większy problem z poruszaniem się. Kupiliśmy mu kule, z którymi miało mu się wygodniej chodzić, ale widzę, że wcale nie jest mu wygodniej i znacznie bardziej się męczy – a chodzić chce. Co możecie mi polecić zamiast kul?
#2016-09-01 05:18:45 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Witaj, osobiście od razu dokonałem zakupu balkonika dla swojej mamy, bo wiedziałem, że kule mogą się jej rozjechać i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania
#2016-09-01 06:28:57 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Dokładnie tak! Również polecam balkonik. Moja mama świetnie sobie z nim radzi i czuje się bezpieczniej – nie boi się chodzić. Niestety zauważyłem u niej ostatnio problem z nietrzymaniem moczu. Okresowo on narasta kiedy jest związany z infekcjami, ale mama z tym balkonikiem nie może zdązyc do toalety. Czy możecie polecić mi jakieś rozwiązanie?
#2016-09-01 07:14:28 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

u mojego taty już jakiś czas temu wystąpił ten problem i wspólnie zdecydowaliśmy o zakupie pieluch anatomicznych, które sprawdzają się doskonale. A sa na tyle dobrze zaprojektowane że ten kto nie wie o problemie ojca wcale ich nie zauważa. Polecam również zastosowanie podkładów wielorazowych na noc, ponieważ w tym okresie oddawanie moczu jest niekontrolowane, a dzięki temu uchronisz się od przemoczonych łóżek i prześcieradeł
#2016-09-01 07:33:46 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Niestety moja mama od dawna już leży w łóżku i uciążliwe, a co gorsze mało efektywne jest mycie jej nawilżoną gąbką. Czy możecie polecić mi jakieś kosmetyki?
#2016-09-01 09:44:21 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Dla swojej mamy już w takiej fazie demencji wybrałam firmę Seni Care – oferują idealne produkty dla osób mających problem z poruszaniem się przez co nie mogą wziąć prysznica.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015