#2016-08-31 08:09:36 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Cześć. Mam problem ze swoim ojcem. Ostatnio mu się wszystko posypało. Stracił robotę, matka już niestety odeszła i on został sam ze wszystkim. Skonczyło się jak się skończyło, tata szybko został alkoholikiem. I sam niestety z tego z tego nie wyjdzie i trzeba mu po prostu jakoś pomóc. A ja nie wiem jak i mam wrażenie, że jestem całkowicie w tej kwesti bezradny… :(
#2016-08-31 08:25:02 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Po pierwsze to nie możesz go teraz zostawić samego, bo będzie jeszcze gorzej. Musisz go po prostu wspierać i załatwić dla niego leczenie choroby alkoholowej i to jest teraz tak naprawdę najważniejsze. Trzeba mu pomóc wszelkimi sposobami, nawet wtedy gdy będzie stawiał opór. No niestety innego wyjścia nie ma, bo tak się człowiek wykończy. W długi wpadnie, krzywdę sobie zrobi i tyle…
#2016-08-31 09:01:55 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Też mi się wydaje, że konieczne tutaj będzie leczenie odwykowe i to jest najlepsze w tej sytuacji wyjście. Nie ma co czekać, bo z każdym dniem będzie coraz gorzej. A jak wybierzesz odpowiedni ośrodek to tam zrobią wszystko, żeby człowiekowi pomóc, więc nie trzeba się niczym martwić, tylko brać do działania
#2016-08-31 09:18:59 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

A znacie może właśnie takie ośrodki, do których bym się mógł udać?
#2016-08-31 11:50:17 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Jest wiele takich miejsc, ale ja bym Ci polecił sprawdzić leczenie.osrodekoaza.pl bo tam jest naprawdę bardzo dobra opieka i wysoka skuteczność leczenia tego alkoholizmu
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015