#2016-08-29 07:55:33 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Planuję zorganizować impreze firmową dla moich ludzi bo zauważam ostatnio taką dziwną tendencję że nieustannie zgłasza mi się że ktoś z kimś nie chce pracować bo nie nadaje na tych samych falach czy coś podobnego. Oczywiscie rozumiem ze nie kazdy musi sielubic z kazdym ale to jest praca a nie plac zabaw. Zanim jednak bede starał im sie to wyperswadować to zorganizuję im porządną imprezę żeby mogli się dotrzeć i lepiej poznać. Pytanie tylko czy są szanse że to pomoże, jak sądzicie?
#2016-08-29 09:00:38 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Musi pomóc, bo najwyraźniej tego im trzeba. Z doświadczenia wiem że kiedy praca wymaga zaangażowania zespołu a komunikacja kuleje to wydajność spada i jedynym lekarstwem jest integracja w luźnej atmosferze. Oczywiscie nie bedzie tak ze nagle wszyscy sie pokochają ale będą się tolerować i wspolpracowac nawet jesliczesc ma powazne powody z kimssie nie lubic. Polecam od razu zrobić to jak należy i skorzystać z Warszawskiej agencji eventowej Łukanowskich. Bardzo pozytywni ludzie którzy mają doświadczenie w organizacji świetnych imprez.
#2016-08-29 10:57:17 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

MIałem przyjemność uczestniczenia w imprezie firmowej w Warszawie którą organizowali i przyznam szczerze że nigdy tego nei zapomnę bo takiej imprezy nie miałem nawet za kawalera. Niczego nie brakowało, dużo atrakcji, wszystkim udzielił się luźny nastrój, no coś wspaniałego. Odpowiadając na pytanie postawione w tytule tematu stwierdzam że tylko porządne imprezy firmowe albo wspolnie przeżyte kataklizmy mogą tak zbliżyć ludzi :D.
#2016-08-29 11:07:59 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Czeka mnie niedługo pierwsza taka okazja w nowej firmie i nie mogę siejuzdoczekac co to bedzie :). Strasznie jestem podekscytowana bo praca mi sie podoba ale fakt faktem przydałoby sie lepiej wszystkich poznac a w pracy prawie nigdy nie pojawiajasie dobre okolicznoscizeby nawet sobie luznopogadac.
#2016-08-29 12:18:30 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Wiadomo jak jest, w pracy to się z nikim nie zapoznasz dobrze. Zdarza sie ze ludzie pracują w jednym zespole boks w boks a nie wiedza nawet ze są rodziną :P. Słyszałem już takie historie wiec nic mnie nei zdziwi. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015