#2016-08-25 02:54:51 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Witam wszystkich. Postanowiłem, że jeszcze na koniec tych wakacji pojedziemy z żoną nad morze. Tak się złożyło, że mieliśmy jechać w lipcu, ale niestety sprawy osobiste i służbowe nam to uniemożliwiło. Chcemy choć trochę nadrobić. Przedtem chciałbym Was jednak zapytać, jakie miejsce możecie nam zarekomendować? Gdzie najlepiej jechać nad Polskie morze? Bezpośrednio, czy może lepeiej do jakieś mniejszczej miejscowości itp.?
#2016-08-25 05:41:47 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Jeśli chodzi o to, to według mniedoskonałym miejscem na urlop będzie Ustronie Morskie kempingi, które ma w dyspozycji ta firma w pełni wystarczą, żeby komfortowo spędzić tam czas. Ponadto. Można, Ustronie ma mnóstwo atrakcji, nie tylko związanych z morzem. Można tam iść do amfiteatru, do aqua parku itp. zresztą wejdź sobie na tę stronę internetową to zaraz Ci się sporo wyjaśni.
#2016-08-25 08:04:30 

jabłczan

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Radomsko

Wiek: 34

No ja też polecam tam jechać ;) byłem wraz z dziewczyną tam na wakacjach i bardzo dobrze spędziliśmy wspólnie czas.
#2016-08-25 09:00:17 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Mega lubię wracać nad nasze polskie morze ;) jest tam naprawdę cudownie i można spotkać tam naprawdę super i wyjątkowych facetów,hmm ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015