#2016-08-12 00:36:51 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Chciałabym kupić stół i krzesła ale nie wiem czy kupić w komplecie czy osobno każdą z rzeczy. Nie do końca zależy mi na tym żeby były to meble w jednym stylu, ważne żeby pasowały kolorystycznie. Jak polecacie mi to zrobić?
#2016-08-12 03:22:16 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Witam. Na twoim miejscu kupiłbym komplet ze stołem i krzesłami do salonu bo tak chyba byłoby taniej i uniknęłabyś niepotrzebnego zamętu z dobieraniem elementów do siebie, albo można też kupić duży ławostół który oszczędza sporo miejsca a jest bardzo praktyczny i prosty więc bez problemu dobierzesz sobie krzesła. Kwestię pozostawiam ci do przemyślenia.
#2016-08-12 04:11:54 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Przepraszam za lekki offtop ale chciałabym kupić szafę do przedpokoju i zastanawia mnie czy lepiej wziąć rozsuwaną czy tradycyjną z drzwiami. Jak myslicie, co będzie lepsze?
#2016-08-12 04:28:47 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Oczywiście że szafy rozsuwane są lepsze i bardziej praktyczne do przedpokoi, które zwykle są wąskimi pomieszczeniami. Otwarcie drzwi na oścież zupełnie uniemożliwia przejście i rozebranie się pozostałym osobom przez co robi się niekomfortowo, dlatego koniecznie zdecyduj się na drzwi przesuwane a nie pożałujesz. Pozdrawiam!
#2016-08-12 07:08:10 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

No tak, dzięki za konkretną odpowiedź. Czasem tak mam że czegoś do końca nie przemyślę ale całe szczescie ze tu napisałam, bo juz miałam składać zamówienie na tradycyjnie otwieraną szafe ;]. Ale bym wtedy miała...
#2016-08-12 09:54:57 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Spoko od tego są fora, dobrze że napisałaś i miałem mozliwośc ci pomóc bo po co robić sobie dodatkowych problemów, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015