#2016-08-11 22:19:47 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Hejka wszystkim. Szukam sklepu internetowego gdzie znajdę rzeczy tak jak w temacie. Jestem w ciąży, nie za bardzo mogę się ruszać po mieście a mąż ciężko pracuje i już nie chcę mu tym głowy zawracać :)
#2016-08-11 23:31:18 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Jeżeli mam ci polecić jakiś sklep gdzie ja zamawiałem, wejdź sobie na e-mikas.com.pl i tam sprawdź. Zamawiałem u nich zlewozmywaki stalowe do restauracji i jestem bardzo zadowolony bo nie dość że dostałem dodatkowy rabat to jeszcze wszystko było u mnie następnego dnia :)
#2016-08-11 23:55:09 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

To czasem nie jest ta firma z Poznania? Kupowałem chyba u nich uchwyty do rur o ile to tam sama firma. Firma bardzo profesjonalna, nie było problemu ze zwrotem i wymianą towary bo oczywiście mój pracownik się pomylił :) Panowie dobrze znają się na rzeczy i potrafią doradzić nawet hydraulikowi.
#2016-08-12 01:14:17 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Ja osobiście zamawiałam u nich kilka rzeczy pod ogrzewanie. Zamówiliśmy u nich nowy piec, komplet rur do zamontowania tego, dodatkowo kupiliśmy zbiornik cwu i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy.
#2016-08-12 03:39:02 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Zanim zamówię gdzieś w internecie to zawsze sprawdzam opinie klientów. Akurat ta strona ma bardzo dużo pozytywnych opinii, większość z nich nie dotyczy tego co jest w sklepie a obsługi :) To chyba znaczy że personel profesjonalnie podchodzi do klientów :)
#2016-08-12 04:32:30 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Jeszcze jakiś czas temu jak pracowałem w jednej z firm robiących hydraulikę to zamawialiśmy tam większość rzeczy. W sklepie mają sprzęt renomowanych producentów więc nawet nie szukaliśmy gdzieś dalej.
#2016-08-12 06:37:56 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

I super, właśnie czegoś takiego szukałam. Patrzyłam po portalach aukcyjnych, na stronach sklepów sieciowych takich jak castorama, obi, ale nie ma tam niczego co by było tak mocno warte uwagi. Dzięki za odpowiedzi, poszukam czegoś na tych stronach co wy piszecie :)
#2016-08-12 08:08:27 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Hehe to cieszę się że udało nam się pomóc. Jeżeli będziesz miała więcej pytań o montaż albo cokolwiek, pisz śmiało :) Często zaglądam tutaj na forum to może akurat będę w stanie ci pomóc. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015