#2016-08-02 02:24:45 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Witajcie ludzie korzystający z tej platformy. Szukam kogoś, kto chciałby co nieco doradzić w związku z koniecznością budowy czy postawienia płotu. Czy macie jakieś ciekawe propozycje na efektowny rodzaj ogrodzenia? Mnie już pula pomysłów dawno się skończyła. Zupełnie wypadłem z obiegu i mam mętlik w głowie, a na niej jeszcze wiele innych spraw niecierpiących zwłoki, dlatego postanowiłem, że napiszę utaj zakładając temat. Proszę was o przemyślane porady.
#2016-08-02 03:17:22 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Witaj. Uważam, że najlepiej byłoby przejechać się do jakiegoś marketu i samemu rozejrzeć się za najlepszym ogrodzeniem na twoją działkę. Nie znam się na płotach, ale mnie zawsze podobały się wielkie betonowe przęsła z dekoracjami. Pozdrawiam cię serdecznie.
#2016-08-02 04:45:45 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Hej. Według mnie dobrze prezentują się specjalne zestawy przęseł z metalu Drumar. To się chyba bardziej profesjonalnie nazywa jako panele. Świetnie wygląda, niedużo kosztuje a efekt jest piorunujący. Z pewnością doda uroku każdej posesji, na której będzie można taki zamontować. Udanego wyboru życzę.
#2016-08-02 05:43:49 

jabłczan

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Radomsko

Wiek: 34

Witajcie. Ja też jestem na tym samym etapie i wybieram dla siebie, to znaczy dla swojego domu odpowiednią siatkę. Przyznam szczerze, że mnie ujęły też nowe systemy ogrodzeniowe. Jeśli chodzi o materiał to drewniane wedle mnie wyglądają zdecydowanie najładniej. Zawsze można je pomalować na odpowiedni kolor dodając raz na kilka lat nowszego uroku.
#2016-08-02 08:34:38 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Cześć, ja bym poleciła siatki, też są dostępne z tej firmy co kolega już tu polecił. Uważam, że siatki są najwygodniejsze w utrzymaniu efektu ogrodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015