#2016-08-01 04:33:55 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Dzień dobry dziewczyny. Pilnie poszukuję odzieży ciążowej. Termin rozwiązania mam na jesień, ale na lato też szukam. Mogłybyście polecić jakieś konkretne rodzaje ubrań, które są wygodne dla nas ciężarówek? Byłoby mi też niezmiernie miło gdybyście dały namiar na niedrogi sklep. Pozdrawiamy was gorąco.
#2016-08-01 06:31:05 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Witaj kochana. Gratulacje. Odzież ciążowa to zawsze temat na czasie. Ja na twoim miejscu nie brałabym pod uwagę jakieś specjalnej odzieży dla pań w ciąży tylko kupiła sobie wygodne suknie, spódnice, czy legginsy. Wydaje mi się, że nie ma co tracić pieniędzy na ubrania, które z racji tego że są dla ciężarnych pań muszą być droższe. Raczej skoncentrowałabym się tutaj na wyprawce dla maluszka.
#2016-08-01 08:25:43 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

A ja jestem innego zdania. Odzież ciążowa jest właśnie przystosowana do tego, żeby było wygodnie. Swobodnie można nosić specjalne spodnie, spódniczki czy nawet eleganckie suknie dla ciężarnej. Jeśli chodzi o koszty to raczej są zbliżone do ubrań dla kobiety niebędącej w ciąży. Ja na twoim miejscu mimo wszystko zakupiłabym sobie kilka drobiazgów żeby na ten ostatni okres jesienny było wygodniej i cieplej.
#2016-08-01 09:46:19 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Witajcie. Uważam, że taka specjalnie przystosowana odzież ciążowa to super pomysł. Ja niestety nie mogłam z takiej korzystać, bo rodziłam 20 lat temu. Powodzenia życzę.
#2016-08-01 11:05:19 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Ja też korzystam z ubrań ciążowych i też mam dwie ładne sukienki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015