#2016-07-28 22:45:41 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Mój mąż prowadzi stację diagnostyczną i prosił żebym zapytała na forum gdzie kupujecie sprzęt na swoje warsztaty? Przyszedł czas na wymianę niektórych maszyn i szukamy czegoś o dobrej specyfikacji i cenie.
#2016-07-29 01:15:53 

jabłczan

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Radomsko

Wiek: 34

Prowadzę swoją stację i chyba najlepiej będzie zobaczyć ofertę na stronie internetowej sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/diagnostyka/diagnoskopy.html . Polecam ofertę tej firmy bo maja sprzęt najwyższej klasy a w ofercie naprawdę jest szeroki wybór tego wszystkiego. Wszystkie informacje dotyczące tych maszyn znajdziesz na stronie.
#2016-07-29 01:47:15 

komisarz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Głogów

Wiek: 23

Również polecam sklep, zamawiałem tam już wiele razy a ostatnio szybkozłączki z tego linku sklep.tiptopol.pl/pneumatyka/krocce-i-szybkozlacza.html . Polecam sklep bo wszystko jest profesjonalnie nie ważne czy zamawiasz jakiś bardzo drogi sprzęt czy tylko chemie albo drobiazgi. Zawsze wszystko na takim samym poziomie.
#2016-07-29 04:12:25 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Wiecie może czy firma handluje wytwornicami azotu ? Moja maszyna się ostatnio zepsuła jak byłem na urlopie i teraz jak już mam czas to muszę znaleźć coś sprawdzonego. Nie ukrywam że zamówił bym to u nich jeżeli jest dostępne skoro o nich tak dobrze mówicie :D
#2016-07-29 05:46:11 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Zamawiam od nich chemie do czyszczenia samochodów i jestem bardzo zadowolona. Środki są bardzo wydajne a proporcja jakości do ceny tez jest bardzo dobra. Czasem nawet jak zamówię tańszy środek bo drogiego akurat nie ma na stanie to nie ma takiej różnicy żeby klient mógł to odczuć.
#2016-07-29 07:57:23 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

A jakiej firmy chemia jest w ofercie? Jakiś czas temu używałam produktów daerg chimica i byłam zadowolona. Ostatnio wpadły mi w ręce jeszcze lepsze produkty ale ciężko jest je dostać już nie mówiąc jak byś je chciała zamawiać od reki.
#2016-07-29 09:31:18 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Super, dzięki wielkie za te wszystkie odpowiedzi bo akurat na stronie maja bardzo duży wybór także mąż będzie miał co czytać i w czym wybierać :) dzięki śliczne.
#2016-07-29 10:31:17 

jabłczan

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Radomsko

Wiek: 34

Jeżeli zamówicie sprzęt na stronie to zostaw mi do siebie namiar bo chętnie bym porozmawiał z kimś kto używa takiego sprzętu jaki i ja chciałbym zamówić. Dowiedział bym się kilku szczegółów :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015