#2016-07-25 22:56:26 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Dzień dobry, mam mały problem z komputerem. Ostatnio bardzo wolno działa i ciągle się zawiesza, przez co utrudnia, a czasem nawet uniemożliwia, mi pracę. Znajomi mówią, że powinnam go oczyścić, ale nie za bardzo wiem jak. Domyślam się, że nie chodzi o to, żeby przetrzeć szmatką ekran i klawiaturę. Pomóżcie! Jak mam to zrobić?
#2016-07-26 01:25:32 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Ależ oczywiście, proszę przetrzeć szmatką, a potem do niego zapukać i poprosić, żeby już ładnie działał. Kobieto, nie kompromituj się! Idź do serwisu komputerowego i oddaj laptopa w ręce fachowców. W Twoich rękach to on co najwyżej może przestać działać.
#2016-07-26 04:21:27 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Droga Pani, polecam czyszczenie laptopa w warszawskim serwisie Bezpieczny Lapek. Myślę, że w tej sytuacji skorzystanie z usług serwisu będzie najlepszym rozwiązaniem.
#2016-07-26 04:56:29 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Super, dzięki! A czy oni są w stanie również odzyskać moje pliki z pendrive? Nie wiem, dlaczego, ale przestał działać i utraciłam wszystkie zdjęcia z wakacji. Kiedy będę zanosić laptopa do czyszczenia, przy okazji wzięłabym też tego pendrive.
#2016-07-26 06:48:33 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Tak, myślę, że bez większego problemu odzyskają Pani zdjęcia. Natomiast co do zanoszenia, to wcale nie musi się tam Pani fatygować, bo ich pracownik może dojechać do Pani. Dzięki temu, że jest to serwis komputerowy z dojazdem, to jest to naprawdę wygodna sprawa, dlatego polecam skorzystać z tej usługi.
#2016-07-26 07:56:00 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Pięknie dziękuję za odpowiedzi. Zrobię tak, jak Pan poleca. Mam małe dziecko, więc ten dojazd do klienta jest dla mnie idealną usługą, bo nie będę musiała jeździć z maluchem po całej Warszawie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015