#2016-07-20 07:11:39 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Cześć Wam. Przeprowadziłam się niedawno do Poznania i powoli odkrywam to miasto. Szukam teraz fryzjera.. ale nie takiego byle jakiego. Chcę chodzić regularnie do naprawdę renomowanego salonu fryzjerskiego i najlepiej, żeby miał bardzo dużo reputacje i wielu zadowolonych klientów. Jakoś uprzedzona jestem do większości fryzjerów, bo kilka razy byłam i raz skandalicznie dużo skróciła włosy jedna fryzjerka, a innym razem zupełnie zepsuła fryzurę na chrzciny. Postanowiłam, że od tej pory chodzę tylko do najlepszych salonów, bo szkoda nerwów. Kto w Poznaniu ma taką naprawdę dobrą renomę i warto do niego chodzić?
#2016-07-20 09:02:08 

krówka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Ja zdecydowanie uwielbiam jeden salon fryzjerski i tamtejszych ludzi uważam za najlepszych fryzjerów w Poznaniu, zdecydowanie personel jest na najwyższym poziomie i szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim profesjonalnym i rzetelnym podejściem do klienta jak u nich. Regularnie tam chodzę i nie miałam jeszcze sytuacji, żebym była niezadowolona z ich usług. Ostatnio zrobili mi naprawdę odważną, ale również bardzo modną fryzurę i fantastycznie się w niej czuję.
#2016-07-20 09:39:28 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Ja poznałem dopiero jak wiele dobry fryzjer potrafi wyciągnąć z człowieka wdzięku i urody niedawno. Często chodziłem bardzo rzadko do fryzjera i chodziłem taki zaniedbany itp. Ale gdy poznałem jedną dziewczyną i zacząłem się o nią starać to w ogóle pojąłem jak fryzjer, ubrania itp. potrafią odmienić człowieka. Też chodzę do jednego z lepszych fryzjerów w mieście i naprawdę mi pomógł odmienić całkowicie mój wizerunek.
#2016-07-20 09:57:14 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Ja mogę Ci polecić z Poznania ofertę salonu fryzjerskiego diamante.pl ;) To naprawdę super i wyjątkowy salon fryzjerski ;) Sama tam jestem regularną bywalczynią i bardzo sobie chwalę tamtejszy personel ;) Jak Ci zależy na strzyżeniu u najlepszych to idź do nich, na pewno się nie zawiedziesz.
#2016-07-20 10:40:07 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Bardzo dziękuję za pomoc i Wasze rady ;) Całkowicie idę do tego salonu fryzjerskiego i zobaczę jak będzie.. pozdrowienia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015