#2016-07-18 00:59:36 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Szukam sposobu na ładną cerę, stosowałam już tyle kosmetyków do pielęgnacji i wciąż mam problemy ze skórą, ciągle coś wyskakuje, jest przetłuszczona. Macie jakieś sposoby albo coś wypróbowanego? Może właśnie z naturalnych kosmetyków?
#2016-07-18 02:49:18 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Hm, te dostępne w drogeriach mogą szybko zniszczyć młodą cerę, więc dobrze ze zauważyłaś, że niektóre mogą właśnie uczulać albo doprowadzać do takiego stanu o jakim piszesz. Ja bym ci ze szczerego serca polecała produkty ekologiczne do twarzy i ciała, które są zrobione na bazie naturalnych składników i nie wywołują uczuleń. Poza tym są idealnie dopasowane do naszego ciała, bo są naturalne.
#2016-07-18 04:32:35 

jabłczan

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Radomsko

Wiek: 34

Wbrew pozorom mężczyźni też miewają takie problemy ;) więc również chętnie doradzę. Ja gdy zaczalem mieć problemy ze skórą twarzy to posłuchałem porady koleżanki i zrobiłem sobie naturalną maseczkę. Poszedłem po kosmetyki ze sklepu ze zdrową żywnością zeby znaleźc coś naturalnego. No i padło na mąkę ;) znalazłem w sklepie amarantus i się okazało że jest swietny na tłustą cerę. Trochę tej mąki wymieszałem z wodą zeby powstała papka i nakładam co jakiś czas, efekty są naprawdę świetne więc polecam :)
#2016-07-18 04:57:12 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Poszperaj sobie i rozejrzyj się za kosmetykami z kwasami owocowymi na przykład, ładnie rozświetlają cerę i dodają jej trochę energii.
#2016-07-18 07:01:46 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Ja mogę śmiało polecić kosmetyki naturalne z tej linii dostępnej na stronie sklepnaszezdrowie.pl/pl/c/Kosmetyki/33 bo są niedrogie a już przeze mnie wypróbowane :)
#2016-07-18 09:39:34 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Świetny sposób na twarz z tą mąką, mogę potwierdzić, ps chyba mamy tę samą koleżankę ;) bo mnie też przyjaciółka poleciła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015