#2016-07-18 05:10:50 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Obiecałem mojej partnerce, że zamieszkamy w Poznaniu. Obecnie mieszkamy pod Poznaniem, ale męczą nas ciągłe dojazdy. Codziennie sporo czasu tracimy na to, by przebić się do miasta a potem stanie w korkach. Pomyślałem, żeby przeprowadzić się do Poznania. Czy deweloperskie mieszkania w centrum Poznania są drogie?
#2016-07-18 06:00:01 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Jasne ze jak kupujesz od dewelopera to ceny są odpowiednie. Bo płacisz za nowe mieszkanie a nie za mieszkanie po kims. Jasne, ze czeka cie jeszcze sporo wkładu do takiego mieszkania ale jednak możesz je całkowicie urządzidzic jak chcesz. A to ma znaczenie. Jak nie teraz to w prszylosci. Kupiliśmy z męzem mieszkanie niedaleko centrum i cenowo nie było tragedii, ale najlepiej sprawdzac ceny w necie. Od razu porównuj ceny miejsc postojowych, lepiej je od razu wykupic, bo z czasem mogą drozec, biorac pod uwage, ze rosnie liczba osob, które korzystaja na co dzien z samochodow.
#2016-07-18 07:29:11 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 109

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

W Poznaniu nie powinienes mieć problemu ze znalezieniem mieszkania, które jest wygodne i przestronne. Cenowo jest taniej niż w Warszawie, ale wiadomo, ze za jakość wykonania musisz płacić. Jak chcesz bubel, to od razu patrz na rynek wtórny, tam to bywają cyrki. Zanim podpiszesz umowę ostateczną upewnij się, że ciebie na to stać, bo możesz się wkopać na amen.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015