#2016-07-14 06:28:08 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Cześć. Napiszę wprost o co chodzi, otóż od dawna mam jedną i stałą partnerkę we współżyciu. Przez naprawdę długi czas wszystko było super, ale ostatnio zaczęło się robić.. nudno. Sam nie wiem, seks nie jest już taką emocjonującą rzeczą jak dla mnie jak kiedyś i zauważyłem, że zaczęły mi się podobać inne kobiety.. To nie tak, że moja partnerka mnie już nie kreci czy ją nie kocham.. no ale to jest jakby silniejsze ode mnie. Czy ktoś może mi coś doradzić co mogę zrobić..?
#2016-07-14 07:17:06 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

No wiesz.. z czasem popęd i zainteresowanie drugą osobą wyraźnie opada i tak to już jest. Ale w sumie ja dalej po latach się kocham z żoną dalej jak młodzik i uwielbiam to. Myślę, że może zainwestuj w jakąś damską bieliznę erotyczną i spróbuj poeksperymentować ;) Może takie coś da Ci odpowiedni bodziec do tego, by na nowo poczuć duże podniecenie. Spróbuj ;)
#2016-07-14 08:07:24 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Ja miałam podobnie ze swoim partnerem. Ale kupiłam seksowne kostiumy erotyczne Lolitta i szczerze mówiąc to problem szybko zniknął. Faceci to wzrokowcy.. muszą dostawać nowe, dodatkowe bodźce by czuć się usatysfakcjonowani. Dlatego pomóż sobie i spróbuj kupić swojej ukochanej jakieś ciuchy, które Ci się spodobają i dam sobie rękę uciąć, że pomysł szybko zniknie.. ;)
#2016-07-14 09:59:36 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Tak to jest jak się z czasem przestaje starać i nie robi się niczego w kierunku tego, by dodać ekscytacji i żaru w uczucie i miłość. Ja przez rutynę rozstałam się z chłopakiem, ale właśnie jemu nigdy nie przyszło do głowy, żeby kupić jakąś bieliznę, czy zainwestować w jakieś gadżety itp. Tylko ciągle narzekał, że to niby ja nie mam ochoty, a też już byłam znudzona jego repertuarem.
#2016-07-14 10:31:30 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Ja regularnie kupuję swojej narzeczonej różne bielizny i nie tylko ;) Sam spróbuj to się przekonasz jak dużo Ci to da frajdy i co najlepsze, jej również ;) Ja ostatnio zainstestowałem w bieliznę lateksową i szczerze mówiąc to bardzo nam się oboje to spodobało.. ;)
#2016-07-14 11:52:50 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

No bielizny dają radę.. :P lubimy z moim mężem takie rzeczy.. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015