#2016-07-11 06:11:01 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Witam wszystkich. Poszukuję sprawdzonej ekipy, która wykona poszczególne prace remontowe. Można powiedzieć, że zostałem sam z obowiązkami, bo osoba, która dla mnie pracowała. Zachorowała i nie jest w stanie dokończyć. Mieszkanie na dzień dzisiejszy jest w stanie surowym, dlatego szukam profesjonalistów w zasadzie od wszystkiego. Proszę o kontakt.
#2016-07-11 08:56:33 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Witaj. Są dobre formy, które oferują profesjonalnie wykonywane prace remontowe Poznań tam się kieruj z poszukiwaniami. Niestety niektóre firmy są tak rozchwytywane, że czasami trzeba odrobinę poczekać. Ja też tak kiedyś miałam. Musiałam niestety czekać, ale opłacało się.
#2016-07-11 09:18:00 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Cześć. Ja mogę polecić firmę, która oferuje usługi malarskie we wnętrzach w Poznaniu. Są naprawdę fachowi. Mają ogromne doświadczenie i co najważniejsze potrafią dostosować się do wymogów. Sprawnie posługują się pędzlem i nie tylko, a co przynajmniej dla mnie najważniejsze wszystko idzie bardzo szybko. Jak dla mnie to właśnie ten profesjonalizm, a także zaoszczędzony czas zrobiło największe wrażenie.
#2016-07-11 10:19:49 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

Witajcie. Podam namiar na świetną ekipę remontowo-budowlaną. Musisz jednak wybadać czy nie są już zarezerwowani janer-bud.pl/uslugi-remontowe/wykanczanie-wnetrz-mieszkan-domow. To dobra ekipa. Robią wszystko szybko. Polecił mi ich mój kolega z Kielc. Nie było problemu żeby dojechali z Poznania.
#2016-07-11 10:45:38 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Z Poznania do Kielc? A w Kielcach nie było fachowców?
#2016-07-11 13:09:03 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Pewnie byli, ale też jestem zdania, że wolę zatrudnić profesjonalistów niż fachowców od butelki, pewnie za te same pieniądze. Ja zawsze stawiam na ekipy z prawdziwego zdarzenia, ze swoim sprzętem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015