#2016-07-07 00:00:46 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Witam miłych użytkowników forum. Jestem w trudnej sytuacji, bo zaplanowaliśmy sobie ze znajomymi wyprawę górską by pojeździć snowboardem, a ja zupełnie nie jestem na to przygotowana. Nigdy nie uprawiałam tego sportu. Czy moglibyście coś doradzić odpowiedniego w tej sprawie? Co powinnam zabrać, jak się przygotować i jak nastawić. Szczerze boję się tej wyprawy, nie czuję się pewnie, ale też nie chcę zawieść znajomych, którzy uwielbiają taki czyny wypoczynek. Proszę o porady
#2016-07-07 02:51:29 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Cześć. Nie wiem co tu ci doradzić, bo wszystko chyba jest jasne. Potrzebny ci odpowiedni sprzęt. Najlepiej by było, gdybyś wzięła pod uwagę zakup nowego, bo z używanym nigdy nic nie wiadomo. Wiem, że to wydatek, ale się opłaci jak pokochasz tę dyscyplinę. Przyda ci się odpowiednie wyposażenie, znajdziesz dobre obuwie do snowboardu w Poznaniu. Jest tam wiele dobrych sklepów sportowych, które oferują markowy, dobrze przystosowany sprzęt.
#2016-07-07 03:37:11 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

Witam. Na snowboard powinnaś wziąć pod uwagę także odpowiednie ubranie, takie która zapewnia ciepło a także odprowadza wilgoć. Kiedyś zjeżdżałem na nartach w zwyczajnej kurtce zimowej, zapociłem się niemiłosiernie. Grunt to dobre ubranie i obuwie oczywiście też.
#2016-07-07 05:15:08 

sarna

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Białołęka

Wiek: 18

Witajcie, ja też mam podobny problem. Czy moglibyście polecić jakiś konkretny sklep, by można było sobie to wyposażenie zakupić?
#2016-07-07 07:52:56 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Witam. Poradziłbym zajrzeć tutaj supersportowy.pl, mają dobry asortyment. Na pewno znajdzie się coś w sam raz dla amatorów snowboardu i nie tylko. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015