#2016-06-16 02:43:03 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Witam, szukam nowoczesnych inspiracji na urządzenie mieszkania. Głównie chodzi o meble, które zajmą mało miejsca a będą funkcjonalne i pojemne. Zwiedziłam już mnóstwo salonów i nie znalazłam nic ciekawego. Czy możecie mi coś polecić, gdzie jeszcze mogłabym się wybrać?
#2016-06-16 03:34:34 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Niezła wystawa mebli, akcesoriów meblowych, gdzie można je testować jest w Komornikach, przy ul. Poznańskiej 140. Z żoną znaleźliśmy tam ciekawe rozwiązania, które zastosowaliśmy w swoim mieszkaniu. Z resztą ta firma współpracuje ściśle z innymi z branży meblarskiej i razem łączą swoje koncepcje w interesujące pomysły. Ich partnerzy to m.ni. Blum, Rehau, Gamet, Peka, Formica, Wiech czy Kronospan.
#2016-06-16 05:35:33 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Ja tez polecam ten salon pokazowy. Zajrzyj na stronę sassc.com.pl/showroom i dowiedz się o nich więcej. Jeśli nie jesteś z tych okolic – nic się nie martw, bowiem ta firma posiada swoje oddziały w całej Polsce i zaopatruje w płyty meblowe Lublin, Warszawę, Kraków, Gdańsk czy Szczecin. Z resztą na ich stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
#2016-06-16 07:32:51 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

To bardzo cenna informacja, bo faktycznie nie jestem z tych okolic :-) Dzięki za namiary i przydatne wskazówki. Z pewnością się przydadzą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015