#2016-06-03 02:17:28 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Witam, szukam sklepów z ciekawa ofertą ubrań przejściowych czyli takich, które można nosić zarówno wiosną jak i jesienią. Oczywiście ceny też są dla mnie ważne ;)
#2016-06-03 04:31:35 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Dobrze trafiłas. Ostatnio kupowałam kurtkę w bardzo dobrym sklepie Reyoung.pl. Jest idealna, długo marzyłam o takiej, ale nigdzie nie mogłam znalezć odpowiedniej. Ta nie jest za ciepła, ale potrafi ogrzać. W dodatku wyglądam w niej naprawdę seksi. To mit, że kurtka musi być brzydka. To fakt większość jest, ale jak się dobrze poszuka można znaleźć takie perełki. Ten sklep jest tego najlepszym przykładem. Mi osobiście odpowiada tez forma zakupów przez internet. Nie muzę się włóczyć z rodziną po sklepach, żeby kupić sobie coś fajnego :) i ja zadowolona i oni.
#2016-06-03 05:45:35 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

A spodnie dla facetow też się tam znajda?
#2016-06-03 07:24:24 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Ja kupowałem tam spodnie bojówki. Leżą jak ulał. Używam ich do wędrówek po lasach i wspinaczek górskich. Jak na razie super. Nic się z nimi nie dzieje. Bardzo trwały material. Nie porwał się nawte jak chodziłem po chaszczach. Szczerze mówiąc bylem mile zaskoczony, bo dotychczas takie spodnie wytrzymywały miesiąc mojego użytkowania ;)
#2016-06-03 07:36:53 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Tutaj masz pełną ofertę męskich spodni reyoung.pl/24-spodnie-meskie . Sam kupuje praktycznie tylko w tym sklepie. Nie wiem dlaczego, ale jakoś mi te rzeczy po prostu pasują. Do tego podoba misię robienie zakupów online, ponieważ nie lubię dużych galerii. Internet nie męczy, a takie zakupy online są dużo szybsze. Wybieram, ciach do koszyka, płacę i za parę dni spodnie są umnie. Czego chcieć więcej. :)
#2016-06-03 07:58:26 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

To fakt, ja też nie lubię galerii handlowych. Męczą mnie takie zakupy i ci wszyscy ludzie z siatami. Wolę spokojnie sobie usiąść wieczorkiem i wybrać to co mnie interesuję.
#2016-06-03 10:18:33 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

super, dziękuję bardzo. Sklep wygląda na całkiem fajny. Łatwo się wyszukuje, to mi się podoba :D Może wreszcie kupię sobie jakieś porządne spodnie :P W starych wyglądam już okropnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015