#2016-05-31 08:53:56 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Witam. Prowadzę firme, która zajmuje się robieniem takich generalnych remontów domów. I teraz akurat trafil misię taki klient, którego dom potrzebuje naprawde generalnego remontu i to takiego, w kturym trzeba wymienić nawet balustrady od schodów i balkonów. Mówię Wam, nie dość że wylgąda to naprawdę źle to jeszcze do tego jest niebezpieczne, aż się dziwie, że ci ludzie tam tak mieszkali. Do tej pory jeszcze nigdy nie miala okazji załatwiać nowych balustrad, dlatego tutaj moja baza wykonawców się kończy, więc postanowilam wejść tutaj i Was zapytać, czy znacie może jakieś firmy, kture się zajmują sprzedażą i zakładaniem nowych balustrad? Dobrze by było, gdyby ceny też mieli jakieś przystępne, bo budżet mamy też dosć już ograniczony i napięty.
#2016-05-31 09:46:18 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Cześć. Ja sam niedawno byłem w takiej sytuacji, że musiałem wymienić balustrady w starym domu moich rodziców. Szukalem firmy bardzo długo, ale wreszcie mi się udało i to jeszcze trafiłem na taką firmę godną polecenia, więc od razu Ci dam namiary. Wejdź sobie na stronę chromsystem.pl/ i zobacz, jakie tam są oferty. Ja jestem calkowicie zadowolony z tej usługi, którą wykonali dla mnie, więc mam nadzieję, że i Tobie się spodobają. No i jakoś całkiem drogo to nie było.
#2016-05-31 10:28:43 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Jak świetnie, że mi dajesz ten link. Na pewno skorzystam z tej oferty, bo wygląda to całkiem dobrze, fajnie, że mają tyle zdjeć tych swoich projektów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015