#2016-05-25 03:57:48 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Cześć Wam. Na pewno w którymś momencie Waszego życia pojawił się pomysł na otworzenie własnego biznesu itp. u mnie właśnie jestem w czasie wdrażania takiego pomysłu w życie. Chciałabym otworzyć sklep, z typowymi rzeczami takimi codziennymi, konsumpcyjnymi. Do tego potrzebuję rzeczy takich jak waga sklepowa itp. nie wiem jednak gdzie takie coś zamówić. Ktoś na tym forum może podpowiedzieć?
#2016-05-25 04:26:51 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Oj chyba z tym będzie ciężko.. pierwsze słyszę, że takie coś można zamawiać.. tzn ja wiem, że skądś te sklepy biorą zaopatrzenie i niezbędne akcesoria sklepowe, ale osobiście to nigdy nie słyszałem o żadnej firmie, która by się reklamowała, że je sprzedaje itp. No ale w sumie nigdy się tym jakoś wybitnie nie interesowałem.
#2016-05-25 06:49:11 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Mój wujek prowadzi sklep i wiem, że mu zamawiałem stojaki sklepowe stąd: sklepikaria.pl/117-stojaki-sklepowe tam na tej stronce ogólnie mają wielki i różnorodny wybór różnych akcesoriów i wyposażenia do sklepu. Warto sprawdzić ich ofertę, bo pamiętam, że sporo z wujkiem siedziałem i przeglądałem różne sklepy co oferują takie produkty i to oferta na sklepikaria była najlepsza.
#2016-05-25 08:27:12 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

No i o takie rzetelne info czekałem. Przyznam szczerze, że nie słyszałem wcześniej o tej stronce, ale jak sobie wszedłem na ich stronkę to bardzo fajną oferte maja i widać, że sporo musieli zaopatrzyć różnych sklepów, bo oferta jest dostosowana pod naprawdę wiele sklepów z różnych branż.
#2016-05-25 11:07:03 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Ja też chciałbym otworzyć własny biznes.. nie wiem jeszcze co to ma dokładnie być, ale rośnie we mnie ta potrzeba, żeby zrobić coś całkowicie samodzielnie i bez ingerencji innych. Męczy mnie strasznie praca za marny grosz i jeszcze wysłuchiwanie od pracodawcy, że się coś źle robi itp.
#2016-05-25 11:56:35 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

Ech.. mój szef mnie też w ogóle nie docenia. Wypruwam sobie żyły i pracuje jak mogę, a ciągle tylko źle i źle. Naprawdę to jest jakaś masakra, co pracodawcy mogą zrobić z innymi w tym kraju.. Też mam marzenie założyć własny biznes i skończyć to raz na zawsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015