#2016-05-17 21:40:18 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Witajcie. Mam taką pracę, że jeżdżę po różnych miastach i robię szkolenia. Ostatnio mój wysłużony komputer doznał lekkiego urazu i długo już nie pociągnie. Szukam czegoś co mnie nie zawiedzie podczas szkolenia. Co możecie mi polecić?
#2016-05-18 00:40:14 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

A w czym robisz te prezentacje? Jeżeli są to zwykłe prezentacje robione w programie ala powerpoint to nie potrzebujesz do tego dobrego komputera. Wiem, że czasem mając do czynienia z prezentacją robioną z zaawansowaną grafiką może być trochę gorzej, ale nawet gorszej jakości komputer da sobie rade.
#2016-05-18 02:40:31 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

No najczęściej są to proste prezentacje. Zastanawiam się nad jakimś dobrym laptopem Dell ponieważ wcześniej miałem komputer tej samej firmy. Mimo wszystko mam sentyment, bo komputer służył mi dość długo.
#2016-05-18 05:30:34 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Ja kupiłam ostatnio laptopa na mct-sklep.pl/latitude-3340-c4608.html . Bardzo fajny sklep internetowy. Znalazłam tam komputer w dobrej cenie i z darmowa wysyłką. Mi służy do prostych prac graficznych więc wydaje mi się ze z prezentacją też da sobie radę.
#2016-05-18 06:15:16 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Jeżeli chcesz to wysłałam ci zdjęcia na pw. Mam kilka dobrych laptopów do sprzedania, bo zwolniły mi się miejsca pracy. Sprzęt jest jeszcze na rocznej gwarancji a chcę go oddać za dość małe pieniądze porównując do ceny nowego. Jeżeli byłbyś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.
#2016-05-18 07:24:49 

michail

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Lublin

Wiek: 37

Przez długi czas szukałem dobrego komputera, takiego na którym będę mógł sprawdzić pocztę oraz przeglądać internet, ale który nie zawiedzie mnie przy jakimś bardziej skomplikowanym zadaniu. Ja osobiści kupiłem model ThinkPad T440s. Jestem bardzo zadowolony, bo był w dobrej cenie i nic się z nim nie dzieje.
#2016-05-18 08:18:40 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Znajomy, który jest trochę bardziej w temacie, przed chwilą wysłał mi listę laptopów do konkretnej ceny za którymi warto się rozejrzeć. Mam zamiar wybrać sobie coś z tego co mi wysłał i znaleźć na stronie mct. Mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć w dobrej cenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015