#2016-05-15 23:59:35 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Hej wszystkim. Kupiłem właśnie dość spory dom i mam tam dodatkowy plac na którym był kiedyś ogród. Niestety poprzedni właściciel nie dbał za bardzo o to co tam miał więc ja teraz szukam jakiejś profesjonalnej firmy która dla mnie to załatwi.
#2016-05-16 02:20:40 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

No to ja z mojej strony mogę ci polecić pewną firmę z okolić Warszawy. Wejdź sobie na stronę firmakrzak.com/urzadzanie-ogrodow.html. Korzystałem z ich usług już kilka razy i zawsze jestem bardzo zadowolony, bo ogród wygląda bosko.
#2016-05-16 04:18:53 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

A czy może mi ktoś powiedzieć czy firma ma duże doświadczenie? Posiadam bardzo duży ogród i chciałabym znaleźć kogoś kto zna się na rzeczy.
#2016-05-16 06:49:27 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

ja u tej firmy korzystalam z usługi mycia kostki z bruku w Warszawie. Super sprawa poniewarz u mnie na podjeździe były straszne plamy po oleju samochodowym. Firma przyjechała i umyla wszystko specjalnymi środkami. Teraz nie widac po tym wszystkim żadnego śladu.
#2016-05-16 07:40:45 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Z tego, co się orientuję, firm jest bardzo doświadczona. Z tego co rozmawiałem kiedyś z właścicielem to mówił, że firma dopiero się rozkręca, ale mają już grono stałych klientów. Mnie interesowało wycinanie drzew Warszawa to duże miasto i trzeba załatwić profesjonalną ekipę która nie tylko wytnie ale również wywiezie to wszystko.
#2016-05-16 08:59:55 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

właśnie o coś takiego mi chodziło. Już wszedłem na stronę i niedługo zadzwonię umówić się na obejrzenie tego. Mam nadzieję, że ktoś do mnie przyjedzie i powie mi co należy zrobić aby ogród z powrotem był czysty i piękny.
#2016-05-16 09:09:58 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

No ja korzystałam z usługi projektowania ogrodu. Jak tylko będę miała chwilę to postaram się poszukać zdjęć przed i po. Robiłam na pewno gdzieś takie zdjęcie z całego przebiegu tych wszystkich zmian. Niesamowity efekt. Polecam.
#2016-05-16 11:24:44 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

W takim razie dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Mam nadzieję, że uda mi się nawiązać stałą współpracę z tą firmą i wszystko będzie na najwyższym poziomie. Jak tylko coś sie u mnie zmieni to dam znać jak przebiegała współpraca. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015