#2016-05-05 21:47:14 

komisarz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Głogów

Wiek: 23

Mam pytanie odnośnie stołu do jadalni. Jakby nie patrzeć to jeden z głównych elementów tego pomieszczenia i należy go odpowiednio dobrać do potrzeb. W moim domu potrzeby są bardzo duże, ze względu między innymi na to, że to ja mam największe pomieszczenia i to ja mogę gościć najbliższych. Jak dobrać stół do jadalni, a może zdecydować się na kilka?
#2016-05-06 00:41:05 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Jeśli masz dużą rodzinę i często odwiedzają cię w twoim domu to warto wybrać duży stół , który w razie potrzeby można jeszcze powiększyć. Byłam ostatnio u znajomych, którzy mają niezwykle długi stół, przy którym może usiąć w wersji podstawowej około dwudziestu osób. Tonaprawdę dość sporo.
#2016-05-06 01:06:52 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Ja też bym taki wybrał, bo warto mieć zabezpieczenie na przyszłość. Imieniny, urodziny, komunie, osiemnastki, święta powodów do spotkania będzie naprawdę bardzo dużo. Duży stół to podstawa. Nie zapominaj też o krzesłach i to w odpowiedniej ilości.
#2016-05-06 03:11:46 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Jeśli chodzi o stół to ja mam w domu dwa. Jeden taki typowo do spotkań rodzinnych, a drugi do raczej kameralnego użytku, na przykład, kiedy siedzę sobie z mężem i piję kawę. Takie stoli znalazłam ostanio tutaj meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/31 . Jest ich bardzo dużo i jeśli ktoś kupuje właśnie wyposażenie, to znajdzie coś dla siebie.
#2016-05-06 03:33:05 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Stół powinien być ponadto solidny. Oczywiście twierdzę, że ciężar jedzenia domowego udźwignie każdy, ale ja lubię, kiedy meble wyglądają okazale i solidnie, sprawiając wrażenie ciężkich i trudnych do przesunięcia.
#2016-05-06 05:28:10 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Stół według mnie powinien pasować do pozostałych elementów wnętrza, chyba że urzadzamy pomieszczenie na nowo, to można skorzystać z grupy mebli dostępnych tutaj meblepotocki.pl/pl/c/Jadalnia/11 . Później do uzupełnienia pozostaną jedynie dodatki dekoracyjne.
#2016-05-06 08:28:02 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Zarówno drewno, jak i tworzywo jest dobre, ale częściej w naszych warunkach wykorzystuje się drewniane elementy. Widać jednak, że trend ten zaczyna się zmieniać i ludzie zaczynają interesować się nowatorskimi rozwiązanimi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015