#2016-05-05 04:20:23 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Cześć wszystkim. W korporacji, w której pracuję, oprócz mnie pracuje około 100 ludzi. To wbrew pozorom dużo, nie da się zapamiętać wszystkich imion, a co dopiero przeprowadzić rozmowę czy utrzymywać kontakt z większą ilościa ludzi. Niedawno do naszego zespołu dołączyła Klaudia. Czuję się jak szczeniak! Teraz już znam uczucie motylków w brzuchu i miłości od pierwszego wejrzenia. Ona pewnie nie pamięta nawet, jak mam na imię. Chcę jej wysłać kwiaty anonimowo. To dobry pomysł? Tylko teraz na głowie mi jakaś kwiaciarnia Kraków to miejsce docelowe bo tu pracujemy.
#2016-05-05 05:23:04 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

No nie wiem, a nie lepiej zagadać?
#2016-05-05 07:39:59 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Ja uważam także, że lepiej po prostu podejść i porozmawiać. Zakładam, że nie macie po osiemnaście lat i na taki krok Cię stać. No ale tak czy inaczej, kwiaty będą zawsze dobrym pomysłem. Każda kobieta uwielbia je dostawać a perspektywa posiadania cichego wielbiciela musi być dla nich bardzo podniecająca.
#2016-05-05 10:06:44 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Potwierdzam! Miałam kiedyś cichego wielbiciela. To było niesamowite doświadczenie. Teraz jesteśmy małżeństwem.
#2016-05-05 11:21:58 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Jeśli chcesz zamówić w Krakowie bukiet kwiatów z dostawą to najlepiej, jeżeli skorzystasz z usług kwiaciarni online, zamiast stacjonarnej. Szybciej, sprawniej, same plusy. Jak samodzielnie udasz się do kwiaciarni to i tak nie będziesz wiedział, które wybrać :p.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015