#2016-04-29 05:30:58 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Witam, szukam firmy która podjęłaby się budowy basenu ogrodowego dla nadmorskiego hotelu. Inwestycja powinna przebiegać standardowo, bo mamy dużo miejsca, a w gruncie nie znajdują się żadne skały ani inne nieprzewidziane przeszkody. Właścicielowi zależy przede wszystkim na cenie, ale także na należytym wykonaniu prac i terminowości. Chcemy mieć wszystko skończone jak najszybciej. Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-29 06:54:55 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Nie musicie przypadkiem rozpisywać przetargu na takie inwestycje?
#2016-04-29 07:43:31 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Oczywiście że nie muszą :P. Przetarg obowiązuje na życzenie albo ustawowo podmioty państwowe, brawo obywatelko. Znam bardzo dobrą firmę która budowała basen mojej siostrze, ale myślę że działają nie tylko dla odbiorców prywatnych, tu masz stronke - baseny-iwo.pl/baseny_ogrodowe/. Mogę powiedzieć że z tego co wiem od siostry problemów z basenem nie ma żadnych, a pod wzgledem estetycznym i wytrzymałościowym jest to bardzo porządna robota, robiąca wrażenie.
#2016-04-29 09:01:42 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Właśnie miałam o nich pisać ale ktoś okazał się szybszy :P. W kazdym razie robili mi basen i nie mam na co narzekać, bo mija juz rok bez zadnych napraw. Wymieniam filtr kupuję chemie na glony i to wszystko, nie dokladam reki do niczego wiecej. Polecam i pozdrawiam.
#2016-04-29 10:56:53 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Bardzo dziekuje za pomoc i wypowiedzi, jutro będę starał się do nich dodzwonić i ustalić więcej rzeczy. Fajnie ze są jeszcze ludzie którzy szybko i bezinteresownie pomagają innym w potrzebie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015