#2016-04-28 01:01:12 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Razem z żoną mieszkamy na wyspach. Tak jak bardzo wielu ludzi tutaj, dość ostro przytyliśmy oboje więc chcemy zrzucić razem wagę, by móc leiej i zdrowiej żyć. Dodatkowo, planujemy niedługo zajść w ciążę, więc dobra kondycja jest mojej zonie bardzo potrzebna. Tak przynajmniej twierdzi :) nie chcemy korzystać z tutejszych porad, bo są one delikatnei mówiąc nie na nasze siły, czy możecie polecić strony dietetyczne w internecie, z których wy korzystacie?
#2016-04-28 03:24:46 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Ja ci polecę lepiej, okazuje się, że możesz mieć trening personalny przez internet. Musisz jedynie być naprawdę rzetelny i sie przykładać, bo jeśli nie to tak jak ze wszystkim – cały wysiłek pójdzie na marne. To samo z dietami. Możesz mieć dietę ułożoną przez specjalistę dla ciebie i tylko dla ciebie. To saom dla żony.
#2016-04-28 06:22:45 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Żona dobrze mysli. Ja sie tak do ciąży nie przygotowywałam i było mi strasznie cężko zrzucić po porodzie. Lepiej startować z brzuchem od mniejszej wagi. Zamówcie sobei dietę online od fachowca z idenatrening.pl. przynajmniej masz pewność, że będzie zdrowo a nie chcę cię martwić, ale sposób pożywienia ma ogromny wypływ na żywotność i ruchliwość plemników.
#2016-04-28 06:55:10 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Jakto? To znaczy, że to jak się odżywiam może wpływać na to, że żona nie zajdzie w ciążę???
#2016-04-28 09:00:03 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

No niestety tak. Na przykład duża ilosc prostych cukrów wpływa na to jak ociężale się ruszają, a za dużo tłuszczów trans może skutecznie utrudnic ich produkcję. Na szczęśćie możesz te swoje nawyki trochę zniwelować jesli, tak jak kolega mówił, trener online to nie dość, że wygodne rozwiązanie to jeszcze nieco odtłuści ci organy wewnętrzne i wpłynie korzystnie na ciśnienie krwi oraz działanie insuliny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015