#2016-04-27 02:56:49 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Cześć wszystkim. Po ponad 4 latach za granicą, gdzie bez przerwy pracowałem z tylko jednym dniem wolnym w tygodniu chciałbym wynagrodzić to mojej narzeczonej i zabrać ją w wyjątkowe miejsce abyśmy mogli sie w końcu sobą nacieszyć. Szczególnie interesują mnie oferty ośrodków wypoczynkowych przy jeziorach bo moja druga połówka uwielbia wodę i lasy. Tylko prosze o poważne wypowiedzi za które z góry dziekuje i pozdrawiam.
#2016-04-27 04:37:44 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Hej! Zapewne będziecie chcieli odwiedzić miejsce ciche i spokojne z dala od innych ludzi, miast i hałasu. Tak się zastanawiam i przychodzi mi na myśl agroturystyka Brzezina-Agroturystyka.pl Żnin albo inne okoliczne miejscowości charakteryzują się powolnym tempem życia i niezwykłym klimatem czym zachecaja do takich wyjazdów. Pozdrawiam.

#2016-04-27 07:11:55 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Jeśli interesują Cię naprawdę dobre i odosobnione ośrodki rekreacyjne w Wielkopolsce to polecam piękne domki w malowniczej wiosce Brzezina. Jeżdżę tam raz do roku i jestem bardzo zadowolony nie tylko z otoczenia i standardów ale także z cen i obsługi. Świetne miejsce godne polecenia.
#2016-04-27 08:13:53 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Również jeżdże z całą rodziną do Brzeziny i mogę tylko polecić. Świetne miejsce w pięknych stronach po których można całymi dniami spacerować albo przysiąść pod drzewami i cieszyć się ciszą i bliskością przyrody. Warto tam pojechać.
#2016-04-27 10:58:40 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Przekonaliście mnie :). Wynajme taki domek i spędzę niezwykłe chwile z narzeczoną. Mam nadzieję że wybaczy mi że miałem dla niej tak mało czasu przez te 4 lata, ale teraz wszystko sie zmieni a ten wyjazd bedzie tego początkiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015