#2016-04-26 02:54:31 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Ostatnio przekonałem się jak się organizuje duże wydarzenia kulturalne. Mój znajomy jest projektantem mody i od jakiegoś czasu zaczyna pojawiać się w telewizji i prasie. Nigdy wcześniej mnie to nie interesowało, ale teraz postanowiłem zobaczyć jak się pokaz mody organizuje. Okazuje się, żę jest z tym mnóstwo pracy, szczególnie pod względem logistycznym i lokalowym, wiedzieliście?
#2016-04-26 05:22:32 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Mogłam przypuszczać, że sam pokaz to tylko wisienka na torcie. Zanim projektant przyjmie brawa od publiczności, to wymaga się od niego długich godzin pracy, które nierzadko są okupione stresem i pewnie bezsennymi nocami. Ale jeśli chce się odnosić sukcey to nie ma innej rady.
#2016-04-26 05:58:45 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Wiem o tym, że organizacją samego pokazu musi się zająć reżyser wydarzenia. To ważna osoba, która decyduje o tym, jak będzie wyglądał sam wybieg i gdzie zostanie zorganizowany. Dalej to już szczegóły artystyczne, które muszą być dopracowane w każdym cealu. Obecnie często wybiera się miejsca, które na pierwszy rzut oka z modą mają niewiele wspólnego.
#2016-04-26 06:25:15 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

No i dzięki temuy właśnie przyciąga się uwagę obserwatorów. Oklepana Sala Kongresowa, czy inna lokalizacja to już nie jest atrakcyjne miejsce.
#2016-04-26 08:36:56 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Trzeba iść z duchem czasu. Na przykład praska drukarnia.pl ma takie miejsce i udostępnia je w bardzo dobrych cenach. Wiele słyszałem o imprezach tam urządzanych.
#2016-04-26 09:26:52 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Znani i lubiani bardzo chętnie organizują duże wydarzenia właśnie w tym miejscu. Można przypuszczać, że niedługo to miejsce będzie kultowe dla polskiej kultury. Ale to dobrze, bo takie miejsca zapadają w pamięć i obserwatorów i uczestników.
#2016-04-26 09:44:48 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Tak teraz wygląda nowoczesna organizacja imprez Warszawa ma miejsce, gdzie każde wydarzenie będzie miało swój klimat, co pokazuje powyższy przykład. A wracając do kwestii pokazów mody, to trzeba być perfekcyjnym, aby zdobyć klientów na bardzo rozległym rynku ubrań i to nie sprzedawanych w hurtowych ilościach, a tylko klientom, których na to stać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015