#2016-04-25 02:35:36 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Cześć, przygotowuję się do otwarcia własnej działalności gospodarczej i chciałbym napisać biznes plan ale nie wiem jak to zrobić. Przedsięwzięcie na początku nie będzie duże, jednoosobowe z siedzibą w moim mieszkaniu, więc powinienem sobie poradzić. Nie ukrywam że w dużej mierze potrzebuję tego dokumentu aby uzyskać dofinansowanie z urzędu pracy. Czy moglibyście podać mi źródła z których dowiem się jak to zrobić żeby zchować wszystkie wymagane elementy?
#2016-04-25 05:08:28 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Siemka! Bardzo fajnie ze zakladasz wlasna dzialanosc ale brakuje ci wiedzy na temat podstaw. Po pierwsze moje osobiste zdanie, z którym większośc się na pewno zgodzi jest takie że biznes plan powinien być napisany jak najdokładniej tylko się da i nie spełniać jedynie wymogów do uzyskania dofinansowania ale pomagać Ci w rozwoju firmy i ograniczaniu kosztów. Jego wykorzystanie przez urząd pracy to kwestia drugoplanowa. Niezależnie jak mała jest firma lepiej zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy za nieduże pieniadze zrobią wszystko jak należy.
#2016-04-25 06:24:58 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Chyba nie tyle brakuje mi wiedzy co doświadczenia bo docenienie biznes planu pojawia się z czasem jak mi się wydaje. W każdym razie zrobię jak mowisz bo nawet nie mam juz czasu zeby sie z tym samodzielnie zmagać. Może polecisz jakąś firmę która zajmuje się takimi zadaniami?
#2016-04-25 07:53:10 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Witam. Mogę polecić ci bardzo dobrą i niedrogą firmę, która zajmuje się planami dla moich małych spółek: bcadvisors.pl/. Parę lat temu znalazł ich w internecie mój wspólnik i postanowiliśmy się do nich zgłosić z prośbą o napisanie biznes planu. Współpracujemy do dziś, nie tylko w tej formie ale także doradczej. Często muszę zlecić ekspertyzę, albo zdecydować się na jakąś inwestycję, co wymaga wsparcia specjalistów z różnych dziedzin. Mogę tylko polecić.
#2016-04-25 10:07:03 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Znam tę firmę i mogę powiedzieć, że biznes plany pisane przez BC Advisors nie tylko pomagają w prowadzeniu firmy ale ułatwiają kontakty z organizacjami i instytucjami wymagającymi takich dokumentów. Nie miała sytuacji, zeby coś wymagało uzupełnienia, było niejasne, albo budziło wątpliwości, dzieki czemu wszystkie procesy formalne załatwiam o wiele szybciej.
#2016-04-25 12:20:36 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Mam nadzieje że osoby które potrzebują informacji na ten temat wyniosą z dyskusji tak wiele wiedzy jak ja :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015