#2016-04-20 03:13:43 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Hej! Wprowadzamy się z narzeczonym do starego mieszkania rodziców, gdzie chcemy trochę po swojemu odświeżyć. I teraz tak, co prawda nie chcemy robić typowo nowoczesnych wnętrz, bo jakoś nam się to tak biurowo kojarzy, a chcemy po prostu zrobić to w eleganckim stylu. Jedynie, o czym myśleliśmy, żeby było bardziej modernistyczne, to łazienka. Tylko teraz pytanie, czy nie będzie się to gryzło z całą resztą, jak myślicie?
#2016-04-20 03:35:37 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Wiesz Kochana, wydaje mi się, że jakbyście cały dom robili w stylu rustykalnym, vintage, a jedynie łazienka nowoczesna, to wtedy by się mogło gryźć. Jeśli to ma być coś a’la prosta elegancja (jeśli taka, jaką sobie wyobrażam), to nie widzę tu większego konfliktu :)
#2016-04-20 06:12:49 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

No właśnie waham się, bo tak myślałam, żeby to jakoś połączyć. Mimo wszystko gdzieś tam mam ochotę na to, żeby mieć te stare, klasyczne baterie umywalkowe, z drugiej jednak strony, jak oglądam łazienkę u mojej przyjaciółki, która jest właśnie w takim minimalistycznym, nowoczesnym stylu, to strasznie mnie to korci :)
#2016-04-20 07:41:57 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

: Ja wiem, czego się boisz :) Że to będzie taka chłodna przestrzeń, tak? Słuchaj, każde nowoczesne wnętrze jest ogrzewane za pomocą dodatków. Nawet jak na pierwszy rzut oka będziesz miała surowo wyglądające pomieszczenie, to jak dodasz trochę ozdób, to będziesz miała wspaniale, ciepłe wnętrze.
#2016-04-20 10:12:40 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Może i rzeczywiście racja… No nic… może z narzeczonym się wybierzemy jeszcze do jakichś salonów i popatrzy się, jak można by to urzadzić. Tak czy inaczej, dzięki za poradę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015