#2016-04-18 04:44:13 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Witajcie. W zasadzie to tak jak w tytule tematu, szukam pracy i zastanawiam się nad tym, w którym państwie jest największa możliwość znalezienia dośc dobrej, godziwej pracy. Zdaje się, że wyspy brytyjskie są już przereklamowane na tym punkcie. Kumpel wrócił nie znalazł pracy na dłużej, tylko dorywczo, codziennie niemal gdzie indziej. Ja chciałbym chociaż na sezon znaleźć coś by się zaczepić i móc później od tego się odbijać. Jeśli macie coś doza oferowania, chętnie to wezmę pod uwagę. podzielcie się swoimi doświadczeniami.
#2016-04-18 06:12:12 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Witaj. Ja wyjechałam do Niemiec. Mnie akurat się udało, że zostałam, mam stałą pracę, co prawda mieszkanie wynajmuję, ale do polski nie wracam.
#2016-04-18 07:50:41 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Dzień dobry wszystkim. Ja też poszukuję zagranicznego zatrudnienia dla pary z chęcią bym z chłopakiem wyjechała chociażby na letni zarobek. Nie jesteśmy zbyt wymagający i jak to Polacy żadnej pracy się nie boimy. Z jezykiem bywa już gorzej…
#2016-04-18 08:01:51 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Z tego co zauważyłem, to coraz więcej osób wyjeżdża do Belgii, Holandii, Włoch. Może w te miejsca powinniście się wybrać. Ja na całe szczęscie mam dośc dobrą pracę w Polsce i jestem zagorzałym patriotą więc nie wyjeżdżam. Podejrzewam, że gdyby mnie życie zmusiło, patriotyzm odszedł by na boczny plan..
#2016-04-18 08:32:19 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Hejka. Na waszym miejscu sprawdziłabym sobie tutaj praca-w-holandii.com.pl zawsze to jakaś perspektywa zatrudnienia. A Holandia wbrew pozorom nie jest tak daleko. Pozdrowienia i życzę udanych poszukiwań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015