#2016-04-15 00:04:06 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Witam wszystkich. Moja córka zaręczyła się z fajnym chłopakiem, który nieukrywam od początku był moim faworytem i mam nadzieję że tak już zostanie. Bardzo się cieszę bo ona również jest zadowolona i bardzo to przeżyła (w pozytywnym sensie) chciałbym wysłać jej kwiaty poprzez jakąś niedrogą Warszawską kwiaciarnię internetową. Kto poleci coś sprawdzonego i uczciwego?
#2016-04-15 01:21:31 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Dobry teść :D Córka za mąż a tu takie nastawienie, brawo. Szkoda że u mnie tak nie ma, najwyraźniej nie byłem faworytem, ani nawet blisko faworyta xD
#2016-04-15 03:09:16 

Mielizna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Szczytno

Wiek: 40

Jeśli chodzi o wysyłanie kwiatów w stolicy to polecam skorzystać z kwiatomatu.pl. Bardzo dobra kwiaciarnia oferująca tylko świeże bukiety w dobrych cenach. Mój mąż bardzo często zamawia u nich bukiety, które są świetnie skomponowane i naprawdę robią wrażenie. Pozdrawiam.
#2016-04-15 05:27:40 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

bardzo dziękuję za wskazówki. Kwiaty już zamówione, jak długo zwykle trzeba czekać na dostarczenie? Co do kolegi, który nie uważa sie za faworyta – może lepiej zmienić teścia, bo jeśli mi by nie podszedł to nie czekałaby nas kolorowa przyszłość ;). Pozdrawiam.
#2016-04-15 08:22:46 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Żona zwykle na kolejny dzień już wysyła mi smsy że doszły wiec bardzo szybko to się dzieje. Tak czy inaczej to moja ulubiona kwiaciarnia w Warszawie. Mają dobre ceny i od wielu lat są na rynku. Sprawdziłem ich i są godni zaufania, bo nie oszukujmy sie kwiaty to wazna rzecz i jesli cos przyszloby nie tak to potem nie pozostaje nic tylko spalic sie ze wstydu.
#2016-04-15 10:01:46 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

No dokładnie, kiedys jakis chlopak wyslal mi takie badyle ze nie moglam sie powstrzymac ze smiechu. Okazalo sie ze wogole to nie była zadna profesjonalna firma wysylajaca kwiaty ale dal je jakiemus koledze zeby dostarczyl a ten zaszedl po drodze na piwo i kwiaty troche po drodze przeszły. Lekki przypał :P
#2016-04-15 10:29:32 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Widzę że sporo się zmieniło od czasów mojej młodości. Kiedyś kwiaty najlepiej było zanieść osobiście, a jezeli to bylo niemozliwe to koniecznie przez kwiaciarza, takie przysługi kolezeńskie nawet nie wchodziły w grę. No ale czasy sie zmieniaja, fajnie ze sa jednak sklepy ktore profesjonalnie zajmuja sie dostarczaniem kwiatów i mozna na nich polegać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015