#2016-04-05 03:25:13 

sarna

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Białołęka

Wiek: 18

Kupiliśmy z mężem dom i w zasadzie wszytko już amamy urządzone oprócz ogrodu. mamy drewniany tarac i chciałabym do wyposażyć w mebelki, tak, żeby usiąść i wypić kawę, ale wszytsko co widziałam do tej pory nie przypadło mi do gustu. Szukam czegos wyjątkowego, nietuzinkowego. Może moglibyście cos poradzić?
#2016-04-05 05:15:42 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Hmm, ciekawy wątek... Tez zauważyłam braki w tym temacie na polskim rynku. Mam takie wrażenie że każdy tylko dba o wnętrza domów a całkowicie zapomina się właśnie o ogrodach. Fajnie że ktoś w końcu okazał zainteresowanie tym, żeby nie tylko w domu było pięknie ale tez i pod domem. Sama uwieliam odpoczywać w ogrodzie i tez ciekawi mnie czy inni mają podobnie jak ja :)
#2016-04-05 05:25:30 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Moje kochane, ja osobiście równiez mam duszę prowincjuszki i uwielbiam sielskie klimaty w ogrodzie na wsi. I myślę, że podobnie jak większość testowałam już wiele rozwiązań jesli chodzi o wyposażenie orogu w meble i z własnego doświadczenia podpowiem wam, zebyście sobie sprawdziły meble z egzotycznego drzewa teak ogrodowe.teakowemeble.pl/meble. Jak dla mnie nie ma bardziej ciekawych i równie wytrzymałych mebli ogrodowych co te.
#2016-04-05 07:37:46 

sarna

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Białołęka

Wiek: 18

O juz mi się podoba. Bradzo ładny miodowy kolor i nietuzinkowe wykonanie. No to jest coś wartego uwagi. A czy może mi pani podpowiedzieć jak jest z ich wytrzymałością i konserwacją, czy to prawda że mają w sobie tyle własnego oleju, że nie trzeba ich konserwować?
#2016-04-05 08:02:45 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Oj o wytrzymałości tych mebli mogłabym wiele powiedzieć, zwłaszcza że mam dwójkę dorosłych synów, którzy uwielbiają imprezy ze znajomymi w ogrodzie... Jeśli chodzi o samo drzewo to rzeczywiście jest równica między teakiem a drzewem normalnym, teak ma w sobie więcej olejów, nie nasiąka w razie deszczu, też nie pleśnieje, ale raz na jkaiś czas warto o mebelki zadbać, tutaj masz film pilotażowy jak to robić ogrodowe.teakowemeble.pl/pielegnacja-drewna, to nic trudnego, mozna to robic samodzielnie jak lubisz takie ogrodowe prace.
#2016-04-05 08:59:03 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

O Pani powyżej ma rację. Zakupiłem do siebie do ogródka piwnego przy reatauracji w Warszawie stoły ogrodowe z teaku i jestem pod wrażeniem tego ile zniosły i jak dobrze do tej pory wyglądają. Naprawdę solidne tworzywo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015