#2016-04-04 02:22:16 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

heja ludziska! Takie pytanko do was, bo nie mam doświadczeia z roletami. Jak na razie w oknach mam jeszcze stare żaluzje aluminiowe. One łapią jak głupie kurz, ale wystarczy zwilżona szmatka i fajnie się je wyciera. Jak to jest w przypadku tego materiału wykorzystanego do rolet. Czy on specjalnie nie brudzi się jakoś żeby po roku trzeba było nowe kupować?
#2016-04-04 03:04:46 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Jeśli nie pali się u ciebie papierows to nie będzie problemu, moje roletki mają już 3 lata i nadal super się prezentują. Je w zasadzie wystarczy co jakiś czas odkurzać, taką zwykłą szczotką do kurzu i jest bardzo elegancko.
#2016-04-04 05:06:48 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

A jak wygląda sprawa jakości? Jak przeglądałam sobie rolety materiałowe cennik według mnie był strasznie zróżnicowany i nie wiem co o tym sądzić, kupować tańsze czy droższe?
#2016-04-04 05:58:28 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Przede wszystkim wybierz dobry sklep, ja zazwyczaj kupuję takie rzeczy tutaj moreno.zaluzje-warszawa.eu i zdecydowanie nie narzekam. Jak na warunki warszawskich cen roletę dzienno-nocną widziałam tam w naprawdę dobrej ofercie i wydaje mi się, że zdecydowanie warto. Cena zależna jest od rodzaju rolety, masz ich sporo do wyboru, więc kieruj się raczej typem i wyglądem niż ceną. Taka moja drobna rada ;)
#2016-04-04 08:07:50 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

to prawda, że od papierosów strasznie się brudzi i klei, u mojego znajomego palą jak lokomotywy to źle to wygląda, ale z drugiej strony które mieszkanie palacza dobrze się prezentuje ;)
#2016-04-04 08:47:42 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Ja właśnie w wa-wie mieszkam i widziałam ceny w jednym sklepie to była trochę zaskoczona że tak dużo, tu widzę, że jest o wiele lepiej. Fajnie, że mają też moskitiery Warszawa jest dla mnie jak na razie za droga, mieszkam tu od niedawna i ciągle szukam okazji cenowych ;)
#2016-04-04 10:22:24 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

jak wrażenia z używania tych rolet na dzień i noc??? pisaliście o tym to może ktoś używał, bo zastanawiam się czy sobie takiego cuda nie kupić :D
#2016-04-04 12:13:43 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Jeżeli lubisz taką pełną kontrolę nad ilością wpadającego do mieszkania światła to według mnie będziesz zadowolony, mnie się to rozwiązanie strasznie podoba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015